Ali İhsan Yavuz'dan dikkat çeken iddia: Millet İttifakı'nda fırtınalar kopabilir - Son Dakika

Ali İhsan Yavuz'dan dikkat çeken iddia: Millet İttifakı'nda fırtınalar kopabilir

28.03.2023 15:10

Seçim gündemini değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, milletvekili listelerinin açıklanacağı tarihe dikkat çekerek "O tarihe kadar Millet İttifakı'nda fırtınalar kopabilir" ifadelerini kullandı.

Katıldığı canlı yayında seçim gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, muhalefet cephesiyle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

"9 NİSAN'A KADAR FIRTINALAR KOPABİLİR"

6'lı masada aday listeleri nedeniyle kopuşlar yaşanabileceğini ifade eden Yavuz, " Millet İttifakı'nda milletvekili, bakanlık, cumhurbaşkanı yardımcılığı pazarlıkları vardı. Listelerin verileceği 9 Nisan'a kadar fırtınalar kopabilir" dedi.

Ali İhsan Yavuz'dan bomba iddia: Millet İttifakı'nda fırtınalar kopabilir
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz

ANKET ÇALIŞMALARI

Son anket rakamlarına ilişkin de bilgi veren Yavuz, "Son ankete göre cumhurbaşkanımız yüzde 53 gibi bir oyla seçiliyor. Partimizin oy oranı ise yüzde 41. Ben bunun artış eğiliminde olduğunu görüyorum" şeklinde konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI GENİŞLEYECEK Mİ?

Öte yandan "Cumhur İttifakı daha da genişleyecek mi?" sorusuna da yanıt veren AK Partili Ali İhsan Yavuz, "Kapılar tamamen kapalı diyemeyiz, 9 Nisan'a kadar Türkiye'de çok şey olabilir" ifadesini kullandı.

YORUMLAR (5)
  • mustafa kuyu: 14 Mayıs'ta Türkiye'ye yeni bir bahar gelecek!Değişim şart!Türkiye 1 den büyüktür!! Cevap Yaz 8 8 Yayından Kaldır
  • Bekir özyılmaz: Onlardan bi halt olmaz Cevap Yaz 5 4 Yayından Kaldır
  • O ,T: Beter olsunlar Cevap Yaz 144 69 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika Ali İhsan Yavuz'dan dikkat çeken iddia: Millet İttifakı'nda fırtınalar kopabilir - Son Dakika


Advertisement