Türkan Elçi CHP'ye katıldı, parti rozetini Kılıçdaroğlu taktı - Son Dakika

Türkan Elçi CHP'ye katıldı, parti rozetini Kılıçdaroğlu taktı

17.03.2023 23:45
Türkan Elçi CHP'ye katıldı, parti rozetini Kılıçdaroğlu taktı

TAHİR Elçi İnsan Hakları Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Türkan Elçi, Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) katıldı.

TAHİR Elçi İnsan Hakları Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Türkan Elçi, Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elçi'ye parti rozeti taktı.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Tahir Elçi İnsan Hakları Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Türkan Elçi ve oğlu Arda Arin Elçi ile CHP Genel Merkezi'ndeki makamında görüştü. Kılıçdaroğlu, CHP'ye katılan Türkan Elçi'ye parti rozeti taktı. Görüşmede Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Parti Meclisi Üyesi Devrim Barış Çelik ve Genel Başkan Danışmanı Abdurrahman Yargucı da hazır bulundu.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Seccadeye ayakkabısıyla basan Kemal Kılıçdaroğlu özür diledi: Göremediğim için çok üzgünüm Seccadeye ayakkabısıyla basan Kemal Kılıçdaroğlu özür diledi: Göremediğim için çok üzgünüm İnce, ayakkabıyla seccadeye basan Kılıçdaroğlu'nu savundu: Günah değil İnce, ayakkabıyla seccadeye basan Kılıçdaroğlu'nu savundu: Günah değil Kılıçdaroğlu'nun ayakkabıyla seccadede verdiği poz infial yarattı! CHP'den yanıt gecikmedi Kılıçdaroğlu'nun ayakkabıyla seccadede verdiği poz infial yarattı! CHP'den yanıt gecikmedi

Son Dakika Politika Türkan Elçi CHP'ye katıldı, parti rozetini Kılıçdaroğlu taktı - Son Dakika


Advertisement