Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Gaziantep'te konuştu Açıklaması - Son Dakika

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Gaziantep'te konuştu Açıklaması

24.11.2022 13:33
Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Gaziantep'te konuştu Açıklaması

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Biz Mansur Yavaş ile ilgili yaptığımız teklifi, Türkiye'nin gündeminde tutuyoruz.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Biz Mansur Yavaş ile ilgili yaptığımız teklifi, Türkiye'nin gündeminde tutuyoruz." dedi.

Özdağ, partisinin Gaziantep il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, kente sık sık geleceklerini söyledi.

Sığınmacıları, ülkelerine göndereceklerini dile getiren Özdağ, "Gaziantep'in, Suriyeli işgalinin yükü altında omuzlarına karabasan çökmüş bir insan gibi ezildiğini" öne sürdü.

Ümit Özdağ, hangi ilden milletvekili adayı olacağına ilişkin soru üzerine, şunları kaydetti:

"Bu konuda henüz kesinleşmiş bir şey söz konusu değil. Parti organlarımızda hiç kimsenin nereden nasıl aday olacağıyla ilgili bir toplantı yapmadık, netleştirmedik, 2 dönem Gaziantep milletvekilliği yaptım ve yine Gaziantep'ten milletvekili adayı olmayı arzu ederim ama milletvekili adayı olur muyum o da belli değil."

Özdağ, Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili soruya ise "Biz Mansur Yavaş ile ilgili yaptığımız teklifi, Türkiye'nin gündeminde tutuyoruz. Bu konuda Mansur Yavaş'ı şartsız destekleyeceğimizi söyledik, hala da o sözümüzün arkasındayız." yanıtını verdi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ ve beraberindekiler, daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
ÜMİT ÖZDAĞ'IN 'SEMBOLİK MAYIN' EYLEMİNE İZİN VERİLMEDİ ÜMİT ÖZDAĞ'IN 'SEMBOLİK MAYIN' EYLEMİNE İZİN VERİLMEDİ ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ, HATAY'DA ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ, HATAY'DA

Son Dakika Politika Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Gaziantep'te konuştu Açıklaması - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement