Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'dan Bakan Süleyman Soylu'ya: Yayınlayacağım videoyu izle - Son Dakika

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'dan Bakan Süleyman Soylu'ya: Yayınlayacağım videoyu izle

23.09.2022 20:01

Geçtiğimiz hafta kendisine, "Amerika'nın aparatı" diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik, "Sana bir hafta süre. Bekleyeceğim, bu iddianı kanıtlaman gerekiyor" diyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, ir haftanın dolması üzerine, "Süre doldu Süleyman! Bu akşam 21.00'de sosyal medya hesaplarımdan yayınlayacağım videoyu izle" paylaşımında bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında yaşanan gerilim devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Özdağ, Bakan Soylu ile teelfonda karşılıklı küfürleştiklerini iddia etmişti. Soylu ise "Gündeme gelmek için yalan dezenformasyon devam ediyor. Amerika'nın aparatıdır. Operasyon çocuğudur. Hangi pozisyonu aldıkları apaçık ortadadır. Milletimiz itibar etmesin" ifadelerini kullanmıştı.

BİR HAFTA SÜRE VERMİŞTİ

Bu sözler sonrası 16 Eylül'de bir video paylaşan Özdağ, Bakan Soylu'nun kendisine yönelik bu suçlamaları konusunda "Sana bir hafta süre. Bekleyeceğim, bu iddianı kanıtlaman gerekiyor" dedi.

"PARTİ KURMAK İÇİN ÇALIŞTIĞINI BİLİYORUM"

Öte yandan Soylu'nun yeni bir parti kurma hazırlığında olduğunu öne süren Özdağ, "Süleyman Soylu. Ankara ve İstanbul'da 2 büro halinde parti kurma çalışmaları yürüttüğünü biliyorum. Ama çok fazla eksikliklerin olduğunu biliyorsun. Eksikliklerinden bir tanesi özellikle ABD, Almanya ve İngiltere ile ilişkilerdeki eksiklik, bunun farkındasın. Bu ilişkileri düzeltmeye çalışıyorsun" ifadelerini kullandı.

SAAT 21:00'I İŞARET ETTİ

Bir haftanın dolmasının ardından Özdağ, yeni bir paylaşımda bulunarak "Sana bir hafta süre vermiştim, süre doldu Süleyman! Bu akşam 21.00'de sosyal medya hesaplarımdan yayınlayacağım videoyu izle" ifadelerini kullandı.

Bakan Soylu'ya iddialarını kanıtlaması için 1 hafta veren Ümit Özdağ, 'Süre doldu' diyerek saat 21.00'ı işaret etti
YORUMLAR (1)
  • Sami Göksu: Yeminle senaristler yapımlar aç kalacak bu gidişle sponsor kim aceba lan siyaset yalan talan hikayesine döndü sayın özdağ sizi gerçekten iyi bir siyasetçi bilirdik ama içini yemiş karpuz gibi yaptın herleyi bırak siyaseti be abi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Fransa'da aşırı sağcı politikacı Le Pen, daha fazla cami kapatılmasını istedi Açıklaması Fransa'da aşırı sağcı politikacı Le Pen, daha fazla cami kapatılmasını istedi Açıklaması Soylu: 'Terörle mücadelede her biri teknoloji abidesi olan üs bölgelerimizle birlikte çok farklı alandayız' Soylu: 'Terörle mücadelede her biri teknoloji abidesi olan üs bölgelerimizle birlikte çok farklı alandayız' İçişleri Bakanı Soylu 'Kökünü Kurutma Operasyonu' öncesi polislere hitap etti Açıklaması İçişleri Bakanı Soylu 'Kökünü Kurutma Operasyonu' öncesi polislere hitap etti Açıklaması

Son Dakika Politika Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'dan Bakan Süleyman Soylu'ya: Yayınlayacağım videoyu izle - Son Dakika


Advertisement