SON DAKİKA SAMANYOLU HABERLERİ

Son Dakika Samanyolu Haberleri

 • 26 Nisan 2017 16:51 Tahşiyecilere Kumpas" Davası Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen ile aralarında Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın da bulunduğu 10'u tutuklu 33 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 25 Nisan 2017 20:38 Erzurum'daki Demirci ve Gül'ün Yargılandığı Erzurum'daki Demirci ve Gül'ün Yargılandığı "Fetö" Davası Erzurum'da, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ilişkin soruşturma kapsamında haklarında dava açılan eski Cihan Haber Ajansı ve Zaman Gazetesi Bölge Müdürü Ersin Demirci ile kapatılan Erzurum Özel Şifa Hastanesi Basın ve Protokol Müdürü Esalettin Gül'ün yargılanmasına devam edildi.
 • 25 Nisan 2017 15:27 Batman'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 6 Yaralı Batman'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 6 Yaralı Batman’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı.
 • 24 Nisan 2017 20:46 Eski Hakimler Özçelik ve Başer'e 10'ar Yıl Hapis Eski Hakimler Özçelik ve Başer'e 10'ar Yıl Hapis "Paralel Yapı" soruşturmaları kapsamındaki tutukluların tahliyesini kararlaştıran ve meslekten ihraç edilen hakimler Metin Özçelik ile Mustafa Başer'e, Yargıtay 16. Ceza Dairesinde yargılandıkları davada, "terör örgütü üyeliği" ve "görevi kötüye kullanma" suçlarından 10'ar yıl hapis cezası verildi.
 • 24 Nisan 2017 20:17 FETÖ'cü Hakimler Metin Özçelik ile Mustafa Başer İçin Karar Verildi FETÖ'cü Hakimler Metin Özçelik ile Mustafa Başer İçin Karar Verildi "Paralel Yapı" soruşturmaları kapsamındaki tutukluların tahliyesini kararlaştıran ve meslekten ihraç edilen ESKİ hakimler Metin Özçelik ile Mustafa Başer'e 10'ar yıl hapis cezası verildi.
 • 24 Nisan 2017 13:06 Kaymakam Özderin Köy Çocuklarını Sevindirdi Kaymakam Özderin Köy Çocuklarını Sevindirdi Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin, ilçe merkezine bağlı köyleri tanımak ve köylerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde görmek için köyleri ziyaret etti.
 • 22 Nisan 2017 15:05 Mahmut Enes Soysal, Güneş Vakfı'nın Konuğu Oldu... Mahmut Enes Soysal, Güneş Vakfı'nın Konuğu Oldu... Güneş Vakfı’nın düzenlemiş olduğu Geleneksel Cuma Konferanslarının bu haftaki konuğu “Yerelden genele giden süreçte Kars-Erzurum-Erzincan-Sivas ticaret yolları üzerindeki bazı derbent menzil kervansarayları hakkında birkaç örnek” konulu konferansıyla, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi...
 • 19 Nisan 2017 16:52 3 Sayfalık İfadenin Tamamı mı Yönlendirme" Ankara 15. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Karaca, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "Polatlı Merkez Mütevelli Heyeti Yapılanması" soruşturması kapsamında, savcılıktaki ifadelerini "baskı ve yönlendirme" ile verdiklerini iddia eden sanıklara, "3...
 • 14 Nisan 2017 14:46 Altan Kardeşler, Nazlı Ilıcak ve Ekrem Dumanlı İçin 3'er Kez Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi Altan Kardeşler, Nazlı Ilıcak ve Ekrem Dumanlı İçin 3'er Kez Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi "15 Temmuz darbe girişimine iştirak eden medya unsurları soruşturması" kapsamında Ahmet ve Mehmet Altan kardeşler ile gazeteci Nazlı Ilıcak ve kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın da aralarında bulunduğu 16 şüpheli hakkında 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet...
 • 14 Nisan 2017 14:25 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- SEVGİLİSİNE KIZDI CADDEYİ SAVAŞ ALANINA ÇEVİRDİ : 2' Sİ AĞIR 6 YARALI (GENİŞ HABER) Sevgisiyle tartıştıktan sonra caddeye çıkan saldırgan önüne gelene ateş açtı.
 • 14 Nisan 2017 13:15 Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin 3'er Defa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi (1) Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin 3'er Defa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi (1) 'FETÖ'nün darbe girişimine iştirak eden medya unsurları soruşturması' kapsamında aralarında yazar Ahmet Altan, kardeşi Prof. Dr. Mehmet Altan, gazeteci Nazlı Ilıcak ile kapatılan Zaman Gazetesi'nin eski müdürü Ekrem Dumanlı'nın da olduğu 17 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.
 • 14 Nisan 2017 13:09 Dha İstanbul- Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin 3'er Defa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi... Savcı, şüphelilerin işlediğini iddia ettiği ve her biri için ayrı ayrı "Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası" istediği suçlar şunlar ;
 • 12 Nisan 2017 18:31 İzmir'deki Fetö/pdy'ye "Finansal Destek" Davası İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) finans desteği davasında yargılanan tutuklu sanık Ahmet Küçükbay savunma yaptı.
 • 12 Nisan 2017 18:04 İzmir'de Fetö'nün 'Babalar Grubu' Hakim Karşısında (2) 'YAĞ YARDIMINDA BULUNDUM'İzmir 13'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki davanın öğleden sonraki oturumda ifade veren tutuklu sanıklardan Ahmet Küçükbay, aile yaşamını da anlatıp, "İşadamı olmam sebebiyle hemen hemen bütün bankalarda aktif ya da pasif şahsi hesaplarım bulunmaktadır.
 • 11 Nisan 2017 13:32 Fetö, Görüşlerine Karşı Olduğu Gazetelerle Dirsek Temasında Bulundu Fetö, Görüşlerine Karşı Olduğu Gazetelerle Dirsek Temasında Bulundu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) yayın organı olduğu gerekçesiyle kayyuma devredilen daha sonra kapatılan Zaman gazetesinin eski yönetici ve yazarlarına yönelik yürütülen soruşturma sonunda hazırlanan iddianamede, örgüt medyasının, yıllardır so¨zde yayın politikalarına, ideoloji ve...
 • 10 Nisan 2017 17:52 Tahşiyecilere Kumpas Tahşiyecilere Kumpas" Davasında "Bylock" Tutuklamaları Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla firari terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın da aralarında bulunduğu 10'u tutuklu 33 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz 9...
 • 10 Nisan 2017 12:36 Uluslararası Yükselen Yetenek" Ödüllü Demirköz İçin Tören L'Oreal ortaklığında gerçekleşen "Bilim Kadınları İçin" programı kapsamında "Uluslararası Yükselen Yetenek" ödülünü Türkiye'den ilk kez kazanan astro-parçacık fizikçisi Türk bilim insanı Doç. Dr. Bilge Demirköz için ODTÜ'de tören düzenlendi.
 • 09 Nisan 2017 23:36 Serhat Akın 'Samanyolu' Serhat Akın 'Samanyolu' Serhat Akın, Survivor birleşme partisinde düzenlenen Söyle Söyleyebilirsin yarışmasında Samanyolu şarkısını seslendirdi.
 • 06 Nisan 2017 12:47 Akşener'in Hukuk Danışmanın Fetö Bağlantısı Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) avukat yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında eski MHP Milletvekili Meral Akşener'in hukuk danışmanı olduğu belirtilen tutuklu şüpheli avukat Nuri Polat'ın, sosyal medya paylaşımlarının örgütün çıkarları doğrultusunda olduğu...
 • 05 Nisan 2017 13:25 Eski Emniyet Müdürü Ergüder'e Tutuklamaya Yönelik Yakalama Kararı Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla 9'u tutuklu 33 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkları eski Emniyet Müdürü Tufan Ergüder, dönemin emniyet amileri Ali Cihan, Ufuk Yıldırım ve başkomiser Yasin Koyuncu ile...
 • 30 Mart 2017 17:30 Fetö Çatı Davası"Na Devam Edildi Darbe girişiminden önce açılan ve aralarında terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in de yer aldığı 73 sanığın yargılandığı Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) çatı davasında, sanık Dilaver Azim'in dinlenmesini istediği kişilerin tanık olarak ifadesine başvuruldu.
 • 29 Mart 2017 19:46 Atilla Taş Cezaevinde Atilla Taş Cezaevinde "Sakıncalı Çökelek" Kitabını Yazıyormuş FETÖ'den yargılanan şarkıcı Atilla Taş'ın cezaevinde "Sakıncalı Çökelek" isimli bir kitap yazmaya başladığı ortaya çıktı.
 • 29 Mart 2017 19:35 Fetö Medya Yapılanması Davasına Sanık Savunmalarıyla Devam Ediliyor Fetö Medya Yapılanması Davasına Sanık Savunmalarıyla Devam Ediliyor FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin 29 gazetecinin yargılandığı davada ifade veren tutuklu sanık Mutlu Çölgeçen, Atilla Taş’ın cezaevinde ‘Sakıncalı Çökelek’ isimli bir kitap yazdığını söyledi.
 • 29 Mart 2017 15:46 Çatı Davasında Sanık Kazım Avcı'ya Çatı Davasında Sanık Kazım Avcı'ya "15 Temmuz" Tepkisi FETÖ/PDY çatı davasının tutuklu sanıklarından Kazım Avcı, "15 Temmuz'dan sonra da çok sayıda insan öldü veya intihar olayı yaşandı.
 • 29 Mart 2017 14:47 Fetö Çatı Davasında Sanık Kazım Avcı'ya "15 Temmuz" Tepkisi Ankara 14. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen FETÖ/PDY çatı davasının tutuklu sanıklarından Kazım Avcı, "15 Temmuz’dan sonra da çok sayıda insan öldü veya intihar olayı yaşandı.