Beşiktaş'ta şaşırtan karar! Umut Meraş, hayatında hiç oynamadığı mevkide görev yapacak - Son Dakika

Beşiktaş'ta şaşırtan karar! Umut Meraş, hayatında hiç oynamadığı mevkide görev yapacak

27.12.2021 13:35

Beşiktaş'ta Milli sol bek Umut Meraş, Konyaspor maçında mecburiyetten sağ kanatta oynayacak. Sezon başında sağ bek transferi yapmayan Siyah-Beyazlılar, çareyi Umut'u o pozisyonda oynatmakta buldu.

Bu akşam Konyaspor'la kozlarını paylaşacak Beşiktaş'ın oyun şablonunda değişim yaşanacak. Siyah-Beyazlılar'da Valentin Rosier cezalı, Necip Uysal da sakat. Elde sağ kenar oyuncusu kalmadı.

Kimse hayal edemezdi! Umut Meraş, hayatında hiç oynamadığı mevkide görev yapacak

TRANSFER YAPILMADI

Siyah-Beyazlılar geçen sezonu tek başına götüren Rosier'e alternatif almadı. Takımın jokeri Necip de sakat. A Milli Takım'ın sol beki Umut Meraş, mecburen sağ bek oynayacak.

Kimse hayal edemezdi! Umut Meraş, hayatında hiç oynamadığı mevkide görev yapacak

TECRÜBESİ YOK

Beşiktaş'a sezon başında imza atan Umut, alt yaş kategorilerinde sağ bek olarak birkaç kez şans bulmuştu. Umut'un hiç alışık olmadığı bölgede göstereceği performans merak konusu oldu.

YORUMLAR
500
Beşiktaş'ta Vida ile yollar ayrıldı! Hırvat savunmacının eşinden veda paylaşımı Beşiktaş'ta Vida ile yollar ayrıldı! Hırvat savunmacının eşinden veda paylaşımı Beşiktaş-Konyasapor maçının ardından Beşiktaş-Konyasapor maçının ardından Kenan Karaman: İnşallah yeni sezonda taraftarlarımıza iyi bir Beşiktaş izletiriz Kenan Karaman: İnşallah yeni sezonda taraftarlarımıza iyi bir Beşiktaş izletiriz

Son Dakika Spor Beşiktaş'ta şaşırtan karar! Umut Meraş, hayatında hiç oynamadığı mevkide görev yapacak - Son Dakika


Advertisement