Fatih Terim görevi bırakıyor mu? Başkan Elmas'la görüştü, yönetimden açıklama bekleniyor - Son Dakika

Fatih Terim görevi bırakıyor mu? Başkan Elmas'la görüştü, yönetimden açıklama bekleniyor

10.01.2022 13:46

Galatasaray'da kötü gidişat sonrası yönetim kurulu NEF Stadı'nda toplandı. Kritik zirve öncesinde Teknik Direktör Fatih Terim, Burak Elmas'la bir araya geldi. Toplantının ardından nasıl bir kararın çıkacağı merakla bekleniyor.

Galatasaray'da kötü gidişatın ardından görevden ayrılacağı konuşulan Fatih Terim, durum değerlendirmesi yapmak için başkan Burak Elmas ile görüştü.

Fatih Terim görevi bırakıyor mu? Merakla beklenen zirveden açıklama bekleniyor

SADECE 10 DAKİKA SÜRDÜ

NEF Stadı'ndaki yönetim kurulu toplantısından önce stada gelen tecrübeli hoca, 10 dakika sonra buradan ayrıldı. Sarı-kırmızılı yönetimin nasıl bir karar alacağı merakla bekleniyor.

Fatih Terim görevi bırakıyor mu? Merakla beklenen zirveden açıklama bekleniyor

SON KARAR ELMAS'IN

Yönetimin ağırlıklı görüşünün yol ayrılığı olduğu Galatasaray'da, son kararı Başkan Burak Elmas açıklayacak. Elmas'ın, en azından sezon sonuna kadar devam etme isteği biliniyor.

YORUMLAR
500
Dursun Özbek'ten başkanlık vaadi: Seçilirse Fatih Terim'i yine takımın başına geçirecek Dursun Özbek'ten başkanlık vaadi: Seçilirse Fatih Terim'i yine takımın başına geçirecek Fatih Terim'den 22 yıl önceki UEFA zaferi hatırlatması Fatih Terim'den 22 yıl önceki UEFA zaferi hatırlatması Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas'ın basın toplantısı (1) Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas'ın basın toplantısı (1)

Son Dakika Spor Fatih Terim görevi bırakıyor mu? Başkan Elmas'la görüştü, yönetimden açıklama bekleniyor - Son Dakika


Advertisement