Wanda Nara'nın cesur paylaşımına boşandığı Icardi'den dikkat çeken yorum: Her geçen gün daha güzel - Son Dakika

Wanda Nara'nın cesur paylaşımına boşandığı Icardi'den dikkat çeken yorum: Her geçen gün daha güzel

20.11.2022 17:42

Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi ile boşanan Wanda Nara, Instagram paylaşımıyla dikkat çekti. Ayna karşısından cesur bir paylaşım yapan Wanda'nın gönderisinin altına Icardi'nin bıraktığı, ""Ben iyiyim, ya sen? Her geçen gün daha güzel" yorum olay oldu.

Mauro Icardi, Wanda Nara'dan bir türlü ayrılamıyor. Geçtiğimiz günlerde Icardi'den resmen boşandığını açıklayan Wanda Nara, son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

ORTALIK YIKILDI

Ayna karşısından cesur bir paylaşım yapan Wanda Nara'ya adeta etkileşim yağdı. Mauro Icardi de bu gönderinin altına yorum bıraktı.

"HER GEÇEN GÜN DAHA GÜZEL"

Wanda, "Hey nasıl gidiyor" notuyla video paylaştı. Mauro Icardi de bunun altına , "Ben iyiyim, ya sen? Her geçen gün daha güzel" yorumunu bıraktı. Icardi'nin kullandığı emojiler de dikkat çekti.

Wanda Nara'nın cesur paylaşımına boşandığı Icardi'den bomba yorum
YORUMLAR
500
'Bence devam etmeli' diyen Burak Yılmaz, Galatasaray'ın yıldızını yere göğe sığdıramadı 'Bence devam etmeli' diyen Burak Yılmaz, Galatasaray'ın yıldızını yere göğe sığdıramadı

Son Dakika Spor Wanda Nara'nın cesur paylaşımına boşandığı Icardi'den dikkat çeken yorum: Her geçen gün daha güzel - Son Dakika


Advertisement