GS Başkanı "Küme düşme" sorusuna ne yanıt verdi? Ertem Şener anlattı - Son Dakika

GS Başkanı "Küme düşme" sorusuna ne yanıt verdi? Ertem Şener anlattı

29.01.2022 15:39

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ı ziyaret eden spor programı moderatörü Ertem Şener, canlı yayında Elmas'la yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı. Şener, "Küme düşme korkusu yaşıyor musunuz?" sorusuna "Ertemciğim su içer misin?" diyen Burak Elmas'ın "Avrupa Ligi'nde finale benim davetlimsin" dediğini anlattı.

TV 100 ekranlarında yayınlanan VAR Odası programının moderatörü Ertem Şener, canlı yayında Galatasaray Başkanı Burak Elmas'la arasında geçen diyaloğu anlattı. Şener'in "Küme düşme korku su yaşıyor musunuz?" sorusuna Elmas'ın verdiği yanıt ise çok konuşuldu.

Ertem Şener'in 'Küme düşme' sorusuna Burak Elmas'tan ilginç cevap: Su içer misin?
Ertem Şener ve Burak Elmas

"FİNALE DAVETLİMSİN"

Ertem Şener, Galatasaray Başkanı Burak Elmas'a, "Affınıza sığınarak bir soru daha sorabilir miyim? Küme düşme korkusu yaşıyor musunuz?" sorusunu sorduğunu ve Elmas'ın, "Ertem'ciğim su içer misin? UEFA Avrupa Ligi ne zaman başlıyor? Sence kaçıncı bitiririz?" dediğini belirtti. Bu soru üzerine Şener, "Yarı finale gidebilirsiniz. Belki çeyrek final ya da ilk turda elenebilirsiniz" ifadelerini kullandı. Burak Elmas ise Ertem Şener'e son olarak, "Finale benim davetlimsin." dedi.

YORUMLAR (1)
  • Murat Sarıal: ertem şener çok abartılı program sunuyor. izlerken yoruluyorum çok bagırıp çagırıp abartıyor. izlemiyorum. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Fenerbahçe'nin kapısında dönüp, Galatasaray'a imza attı! Abdülkerim'den transfer itirafı Fenerbahçe'nin kapısında dönüp, Galatasaray'a imza attı! Abdülkerim'den transfer itirafı Galatasaray'a transfer olan Abdülkerim Bardakcı için veda klibi Galatasaray'a transfer olan Abdülkerim Bardakcı için veda klibi Abdülkerim Bardakcı: 'Gönlüm Galatasaray'dan yanaydı' Abdülkerim Bardakcı: 'Gönlüm Galatasaray'dan yanaydı'

Son Dakika Spor GS Başkanı 'Küme düşme' sorusuna ne yanıt verdi? Ertem Şener anlattı - Son Dakika


Advertisement