Jorge Mendes'in para aklama soruşturmasında, Falcao'dan elde ettiği gelir de inceleniyor - Son Dakika

Jorge Mendes'in para aklama soruşturmasında, Falcao'dan elde ettiği gelir de inceleniyor

06.03.2020 09:45

Futbol menajeri Mendes çeşitli ülkelerden kulüplerin ve oyuncuların paralarını aklayıp vergi kaçırmakla suçlanıyor. Falcao, Rodriguez, Martinez, Casillas, Danilo Pereira gibi isimlerin de banka hesapları inceleniyor.

Portekizli futbol menajeri Mendes, çeşitli ülkelerden kulüplerin ve oyuncuların paralarını aklama ve vergi kaçırma suçlamasıyla soruşturma altına alındı.

Ofsayt Operasyonu' adını verilen soruşturmada 300'den fazla ayrı vergi kaçırma olayı olduğu belirtildi.

ÇOK ÜNLÜ OYUNCULAR VAR

James Rodriguez, Falcao, Jackson Martinez gibi isimlerin transferlerinden elde edilen gelirler ile birlikte Casillas, Danilo Pereira, Maxi Pereira gibi isimler gündeme geldi.

 <a class='keyword-sd' href='/jorge-mendes/' title='Jorge Mendes'>Jorge Mendes</a>'in para aklama soruşturmasında, Falcao'dan elde ettiği gelir de inceleniyor

HESAPLARI İNCELENECEK

Bu oyuncuların maaşlarının da Mendes aracılığıyla vergi kaçırma eylemlerinin konusu olduğu, bu nedenle bu futbolcular ile ilişkili banka hesaplarının incelendiği ifade edildi.

RADAMEL FALCAO DA LİSTENİN İÇİNDE

Ünlü futbol menajeri Mendes'in vergi kaçırma olayında adı geçen futbolcular arasında Galatasaray'ın golcü oyuncusu Falcao da var.

(Sabah)

YORUMLAR (2)
500
Dicle Gençlikspor Play-Off'tan çıkmak için idmanlarına devam ediyor Dicle Gençlikspor Play-Off'tan çıkmak için idmanlarına devam ediyor Arda Turan: Futbolu bırakıyor muyum bırakmıyor muyum bilmiyorum. Eşim de bana sordu, 'oturup konuşacağız' dedim Arda Turan: Futbolu bırakıyor muyum bırakmıyor muyum bilmiyorum. Eşim de bana sordu, 'oturup konuşacağız' dedim ALG Spor, Beşiktaş'a odaklandı ALG Spor, Beşiktaş'a odaklandı

Son Dakika Spor Jorge Mendes'in para aklama soruşturmasında, Falcao'dan elde ettiği gelir de inceleniyor - Son Dakika


Advertisement