Aylarca kendini tutan Ronaldo, önemli maç öncesinde patladı! - Son Dakika

Aylarca kendini tutan Ronaldo, önemli maç öncesinde patladı!

24.11.2022 19:26

Manchester United'la sözleşmesini feshettikten sonra ilk kez Portekiz-Gana karşılaşmasında görülen Ronaldo, milli marş esnasında duygusal anlar yaşadı. Hayatının en zor dönemini geçiren Ronaldo'nun o hali hayranlarını üzdü.

Cristiano Ronaldo, Portekiz- Gana maçı öncesi duygusal anlar yaşadı. Portekiz'le Dünya Kupası'nda olan 37 yaşındaki star, Manchester United'la mukavelesini feshettikten sonra ilk kez görüldü.

Ayların birikimi maç öncesinde patladı! Cristiano Ronaldo'nun gözleri doldu

ZOR ANLAR

Cristiano Ronaldo, milli marş okunurken gözyaşı dökmeye başladı. Hayli duygulu gözüken Portekizli yıldızın o görüntüsü hayranlarını üzdü.

Ayların birikimi maç öncesinde patladı! Cristiano Ronaldo'nun gözleri doldu

TAKIMI YOK

Cristiano Ronaldo, Dünya Kupası'nı kulüpsüz olarak geçiriyor. Portekizli yıldızın aylardır yaşadığı sıkıntılara bu durum da eklenince duygusal patlama kaçınılmaz oldu.

YORUMLAR
500
Cristiano Ronaldo'dan küçük hayranına hayatı boyunca unutamayacağı sürpriz! Cristiano Ronaldo'dan küçük hayranına hayatı boyunca unutamayacağı sürpriz! Dünya Kupası'nda gol polemiği! Cristiano Ronaldo'ya mı yazılmalı? Dünya Kupası'nda gol polemiği! Cristiano Ronaldo'ya mı yazılmalı?

Son Dakika Spor Aylarca kendini tutan Ronaldo, önemli maç öncesinde patladı! - Son Dakika


Advertisement