Masa Tenisinde Batman Ekibi Türkiye Şampiyonu Oldu - Son Dakika

Masa Tenisinde Batman Ekibi Türkiye Şampiyonu Oldu

29.03.2015 12:20
Masa Tenisinde Batman Ekibi Türkiye Şampiyonu Oldu

Sinop İlinde yapılan Ortaokullar Masa Tenisi Turnuvasında, Batman İMKB Ortaokulu, Türkiye şampiyonu oldu.

Batmanda Türkiye Birinciliği Sevinci.

Masa Tenisi branşında Batmanı en iyi bir şekilde temsil eden İMKB Ortaokulu, il ve bölge şampiyonluğunun ardından Sinop'ta Türkiye şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve bunun gibi bir çok İlin ekibini yenen Batman ekibi, kente gururla döndü.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Masa Tenis Antrenörü Recep Bezenmiş ve Abdülselam Gök; "Çok iyi çalıştık. Bu başarı yolculuğunda okul Müdiremiz Hiyem Kaçmaz bizimle yakından ilgilendi. İMKB Ortaokulu olarak hem kızlarda hemde erkelerde katılım sağladık. Tüm masa başı oyunlarına rağmen Türkiye kupasını kimseye kaptırmadık. Bunun için gururlu ve onurluyuz. Emeği geçenleri kutlarım" diye konuştular. Masa Tenisi İl Temsilcisi Hivzullah Ekmen ise, amaçlarının tüm Türkiye'de Batman'ın adını altın harflerle yazmak olduğunu belirterek şampiyon olan İMKB'yi kutladı. Ekmen yaptığı açıklamada; "Masa başında şampiyonluk kazanılmıyor. Herkes bugün başarımızı gördü. Türkiye şampiyonluğunun tesadüf olmadığını herkese alacağımız diğer şampiyonluklarla kanıtlamaya devam edeceğiz. Şampiyon takımda yer alan Muazzez Okay, Sena Kaplan ve Gülseren Gündüz'ün gözlerinden öperim. "diye konuştu. Turnuva dönüşünde açıklamada bulunan İMKB Okul Müdiresi Hiyem Kaçmaz; "Bizim çocuklarımızın çoğu Milli takımda yer alana dek çok çalışacağız. Türkiye şampiyonluklarıyla yetinmeyeceğiz. Batmanlı çocuklar her şeyin en iyisini hak ediyor. Onun için hocalarımıza sınırsız destek verip çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya v en iyi bir şekilde çalışmaları için ortam sağlamaya devam edeceğiz"dedi.

YORUMLAR
500
DTO, HOMETEX'de adım atmadık yer bırakmadı DTO, HOMETEX'de adım atmadık yer bırakmadı Minelli İstanbul'a Hayran Kaldı Minelli İstanbul'a Hayran Kaldı Hometex Ev Tekstili Fuarı Kapılarını Açtı: 1 Milyar Dolarlık İş Hacmi Hedefleniyor Hometex Ev Tekstili Fuarı Kapılarını Açtı: 1 Milyar Dolarlık İş Hacmi Hedefleniyor
Kaynak: Temsilci

Son Dakika Spor Masa Tenisinde Batman Ekibi Türkiye Şampiyonu Oldu - Son Dakika


Advertisement