Yıldız futbolcu Mbappe'nin Fenerbahçe'nin eski yengesine abayı yaktığı öne sürüldü - Son Dakika

Yıldız futbolcu Mbappe'nin Fenerbahçe'nin eski yengesine abayı yaktığı öne sürüldü

09.08.2022 17:13

Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Gregory van der Wiel'in uzun süre birlikte olduğu Rose Bertram ile Paris Saint-Germain'in yıldızı Kylian Mbappe'nin birlikte olduğu öne sürüldü. Fransız basınında yer alan haberlere göre Mbappe, Bertram'ı yanına getirmek için özel jet yolladı.

PSG forması giyen süper yıldız Kylian Mbappe'nin gönlünü eski Fenerbahçeli yıldız Gregory van der Wiel'in eski sevgilisine kaptırdığı öne sürüldü.

Süper yıldız Mbappe, Fenerbahçeli taraftarların eski yengesi Bertram'a gönlünü kaptırdı

ÖZEL JET YOLLADI

Le Parisien'in haberine göre, Mbappe, Bertram'ı yanına getirmek için özel jet yolladı. Kylian Mbappe ile Rose Bertram'ın Instagram hesaplarından aynı yerlerde paylaşım yapmaları birlikte olduklarına delil olarak gösterildi.

Süper yıldız Mbappe, Fenerbahçeli taraftarların eski yengesi Bertram'a gönlünü kaptırdı

BİR ZAMANLAR 'YENGEYDİ'

Fenerbahçeli taraftarların "yenge" dediği Bertram, İstanbul günlerinde taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. Van der Wiel, 2016/2017 sezonunda Fenerbahçe forması giymişti.

Süper yıldız Mbappe, Fenerbahçeli taraftarların eski yengesi Bertram'a gönlünü kaptırdı
YORUMLAR
500
Beşiktaşlı futbolcular kendinden emin! Fenerbahçe derbisi için galibiyet pirimi de belli oldu Beşiktaşlı futbolcular kendinden emin! Fenerbahçe derbisi için galibiyet pirimi de belli oldu Türkiye'de ilk derbisine çıkacak olan Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus'tan futbolculara: Rakibin önemi yok Türkiye'de ilk derbisine çıkacak olan Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus'tan futbolculara: Rakibin önemi yok CANLI YAYIN DUYURUSU CANLI YAYIN DUYURUSU

Son Dakika Spor Yıldız futbolcu Mbappe'nin Fenerbahçe'nin eski yengesine abayı yaktığı öne sürüldü - Son Dakika


Advertisement