Savaş ihtimali spor organizasyonlarını da etkiledi! Rusya'da düzenlenecek etkinlik Türkiye'ye veriliyor - Son Dakika

Savaş ihtimali spor organizasyonlarını da etkiledi! Rusya'da düzenlenecek etkinlik Türkiye'ye veriliyor

23.02.2022 22:48

Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan askeri kriz spor organizasyonlarını da etkiledi. Şampiyonlar Ligi finalinin elinden alınması gündemde olan Rusya'ya bir darbe de Formula 1'den gelebilir. Formula 1'in resmi bilet satış sitesinde Rusya GP'nin kaldırıldığı ve yerine takvimde olmayan Türkiye Grand Prix'sinin eklendiği görüldü. Bu gelişmelerin ardından Türkiye'nin Rusya yerine takvimde yer alacağı konusu gündem kazandı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Ukrayna'ya savaş ilan etmesinin ardından Formula 1'den sürpriz bir hamle geldi. Dev organizasyon Rusya GP'yi takvimden çıkarmaya hazırlanıyor.

Savaş ihtimali tüm planı bozdu! Rusya'nın elindeki dev organizasyon Türkiye'ye veriliyor

RESMİ AÇIKLAMA HENÜZ GELMEDİ

Formula 1'in resmi bilet satış sitesinde Rusya GP'nin kaldırıldığı ve 2022 Türkiye Grand Prix'si için sayfa açıldığı görüldü. Normal şartlarda takvimde yer alamayan Türkiye GP'nin bu gelişme ile birlikte Rusya'nın yerine yarış takvimine girebileceği öne sürüldü. Formula 1 yönetiminden henüz konuya dair resmi bir açıklama gelmedi.

YORUMLAR
500
Müşterek Koordinasyon Merkezi temsilcilerinin Ukrayna'ya gidecek olan gemideki denetimi başladı Müşterek Koordinasyon Merkezi temsilcilerinin Ukrayna'ya gidecek olan gemideki denetimi başladı Ukrayna'dan gelen 'Rojen' gemisinde denetimler başladı Ukrayna'dan gelen 'Rojen' gemisinde denetimler başladı Demir ve demir dışında Rusya fırsatı Demir ve demir dışında Rusya fırsatı

Son Dakika Spor Savaş ihtimali spor organizasyonlarını da etkiledi! Rusya'da düzenlenecek etkinlik Türkiye'ye veriliyor - Son Dakika


Advertisement