Sergen Yalçın, sürekli Fatih Terim'le kıyaslanmasına noktayı koydu: Onunla yarışmak zor - Son Dakika

Sergen Yalçın, sürekli Fatih Terim'le kıyaslanmasına noktayı koydu: Onunla yarışmak zor

27.10.2021 15:27

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Fatih Terim'le kıyaslanmaları üzerine net bir cevap verdi. Yalçın, "Belki de onun başarılarını yaşayamayacağız. Karizmasını korumuş bir insan. Örnek almamız gereken bir hoca. Onun gibi olmak isterim" ifadelerini kullandı.

Sabah Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda Süper Lig'in en iyi teknik direktörü ödülü Sergen Yalçın'a verildi. Yalçın, Fatih Terim'le kıyaslanmak için erken olduğunu ifade etti.

Sürekli Fatih Terim'le kıyaslanan Sergen Yalçın bu konuya son noktayı koydu

İşte Sergen Yalçın'ın açıklamaları:

"Fatih hoca çok değer verdiğimiz bir hocamız. Her zaman fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ben teknik direktör olmadan önce de fikir alışverişinde bulunuyorduk. Fatih hoca örnek almamız gereken bir hoca.

Farklı jenerasyonun temsilcileriyiz. Fatih hoca çok farklı başarılar elde etmiş bir hoca. Belki de biz onun elde ettiği başarıları elde edemeyeceğiz. Saha içinde rakibimiz ama saha dışında büyüğümüz. Karizmasını korumuş birisi. Farklı jenerasyonların temsilcileriyiz. İnşallah biz de seviyemizi onun gibi koruruz. Fatih hocanın yaşadığı başarıları her zaman yaşamak isterim.

Çalışmaya başladığımız süre zarfında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bazen bunun baskısını hissediyoruz. İşler iyi gittiğinde gururunu da hissediyoruz. Yaptığımız iş sadece başarıya odaklı olmamalı. İnişler çıkışlar olabilir."

Sergen Yalçın, sürekli Fatih Terim'le kıyaslanmasına noktayı koydu: Onunla yarışmak zor

Son Dakika Spor Sergen Yalçın, sürekli Fatih Terim'le kıyaslanmasına noktayı koydu: Onunla yarışmak zor - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Takı kavgasından sonra ayrılan çift, birbirlerinden tazminat istedi! Talep edilen tazminat dudak uçuklattı 12:24 Takı kavgasından sonra ayrılan çift, birbirlerinden tazminat istedi! Talep edilen tazminat dudak uçuklattı Tehlikeli restleşme! Putin, ABD tehdidine karşı S-500'leri devreye koyuyor 12:19 Tehlikeli restleşme! Putin, ABD tehdidine karşı S-500'leri devreye koyuyor 4 bin lira maaşa işçi bulunmuyor! Sanayici dertli! 12:08 4 bin lira maaşa işçi bulunmuyor! Sanayici dertli!
Mektup gönderim ücreti Ekim ayının zam şampiyonu oldu 11:57 Mektup gönderim ücreti Ekim ayının zam şampiyonu oldu Son Dakika: Merak edilen soru yanıt buldu! Galatasaray, Fatih Terim'in maaşını kamuoyu ile paylaştı 11:38 Son Dakika: Merak edilen soru yanıt buldu! Galatasaray, Fatih Terim'in maaşını kamuoyu ile paylaştı Hazine ve Maliye Bakanlığı müşavirlik görevi Naci Ağbal'a verildi. 11:24 Hazine ve Maliye Bakanlığı müşavirlik görevi Naci Ağbal'a verildi.
En az 6 kişinin öldüğü, 100'den fazla kişinin göçük altında kaldığı 25 katlı gökdelen Nijerya'da çöktü! 10:45 En az 6 kişinin öldüğü, 100'den fazla kişinin göçük altında kaldığı 25 katlı gökdelen Nijerya'da çöktü! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağında Osman Gökçek de vardı! İşte o görüntüler 10:31 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağında Osman Gökçek de vardı! İşte o görüntüler
Advertisement