Mario Balotelli'nin sözleri Sergen Yalçın'ı çok kızdıracak: Bu büyük bir cahillik - Son Dakika

Mario Balotelli'nin sözleri Sergen Yalçın'ı çok kızdıracak: Bu büyük bir cahillik

30.10.2021 00:57

Adana Demirspor'un yıldızı Mario Balotelli, Beşiktaş maçında attığı golden sonra Sergen Yalçın'a yaptığı hareketle uzun süre gündemi meşgul etmişti. Yıldız futbolcu o hareketi yapmasının arkasında yatan nedeni açıklarken, Yalçın'ı da sert eleştirdi. İtalyan golcü yaptığı açıklamada, "Sergen Yalçın'ın benimle ilgili konuştuğu şeyleri bilmiyordum, bana anlattılar öncesinden. En nefret ettiğim şeylerden biri tanımadığın birine bir şey söylemek. Bu büyük bir cahillik, bunu kimse için yapmadım" dedi.

Adana Demirspor'un yıldız futbolcusu Mario Balotelli, A Spor'a verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a kafasını işaret ederek yaptığı hareket olay olan İtalyan golcü, neden böyle bir davranışta bulunduğunu açıklarken Samet Aybaba'yla arasında geçenlerden bahsetti.

Mario Balotelli'nin açıklamaları şöyle:

"BİRAZ YETENEĞİ OLAN BİR İNSANIM"

Normal bir insan olarak görüyorum kendimi. Bir baba, bir kardeş, bir arkadaş. Bunların dışında biraz yeteneği olan bir insanım.

"SADECE FATİH TERİM'İ TANIYORUM"

Türk hocalardan sadece Terim'i tanıyorum. Kendisiyle görüşemedim ama herkes iyi bir insan olduğunu söylüyor.

"YAPTIĞIN İŞE GÖRE VİZYONUN DEĞİŞMEMELİ"

Sergen Yalçın'ın benimle ilgili konuştuğu şeyleri bilmiyordum, bana anlattılar öncesinden. En nefret ettiğim şeylerden biri tanımadığın birine bir şey söylemek. Bu büyük bir cahillik, bunu kimse için yapmadım. Yaptığın işe göre vizyonun değişmemeli, bu karakterle alakalı bir şey.

"SAMET AYBABA BANA NET BİR ŞEY SÖYLEMİYORDU"

Samet Aybaba ya konuşmuyordu benimle ya da erteliyordu. Bana net bir şey söylemiyordu. Hoca bana 'Sen 70 dakika oynayabilirsin' dese, ben saygı duyar ve susarım ama bana hiçbir zaman net gelinmedi. Saygı duyulmadığını hissettim ve o yüzden kızdım.

YORUMLAR
500
Süper Lig'de ilk büyük maç 4. haftada Süper Lig'de ilk büyük maç 4. haftada Süper Lig'de 2022-2023 sezonunun fikstürü çekildi Süper Lig'de 2022-2023 sezonunun fikstürü çekildi Beşiktaş, Atiba Hutchinson ile sözleşmeyi bir yıllığına uzattı Beşiktaş, Atiba Hutchinson ile sözleşmeyi bir yıllığına uzattı

Son Dakika Spor Mario Balotelli'nin sözleri Sergen Yalçın'ı çok kızdıracak: Bu büyük bir cahillik - Son Dakika


Advertisement