Tüfad Denizli Şubesi'nde Bülent Fil Güven Tazeledi - Son Dakika
Spor

Tüfad Denizli Şubesi'nde Bülent Fil Güven Tazeledi

Tüfad Denizli Şubesi\'nde Bülent Fil Güven Tazeledi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Denizli Şubesi'nin 7.Olağan Genel Kurulu yapıldı.

25.05.2012 12:59

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Denizli Şubesi'nin 7.Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkan Bülent Fil yeniden başkan seçildi.

TÜFAD Denizli Şubesi'nin 7. olağan genel kurulu İl Özel İdare 3.Nolu hizmet binası toplantı salonunda yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Bülent Fil başkanlığındaki yönetim güven tazeledi. 5. kez göreve seçilen Bülent Fil, derneğin gün geçtikçe büyüyen yapısı ile genel merkez tarafından takdirle karşılandığını, antrenör kursları, seminer, panel ve sosyal sorumluluk projleri ile örnek alınacak illerin başında geldiklerini söyledi. Üyelerden gelecek her projeye destek vereceklerini belirten Fil, "Ülkemizdeki tüm amatör antrenörlerin çalışmasına destek verecek bir projenin mimarları arasında derneğimizin olması bizleri mutlu etmektedir. İmza aşamasında olan Halk Eğitim Projemiz hayata geçtiğinde, yeni yeteneklerin keşfedilmesinde antrenörlerin büyük görevleri olacaktır. Aynı zamanda antrenör arkadaşlarımızın ekonomik yönden de rahatlamalarını sağlayacağız. Derneğimizin kuruluşunda ve daha önceki yönetimlerde görev alan bütün arkadaşlarımızı kutluyorum" dedi.

TÜFAD Denizli Şubesi yönetimi şu isimlerden oluştu:

"Bülent Fil, Faruk Kozan, Ayhan Turan Karaca, Hasan Ersoy, Namık Kemal Sarıyer, Halit Egesoy, Muhsin Sezer, Hakan Keysan, Aydın Dizman, Kudret Iştın, Mevlüt Sarıçam, Faruk Işık, Şükrü Akar ve Gökhan Hor." - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Tüfad Denizli Şubesi'nde Bülent Fil Güven Tazeledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement