Türkiye-İran Muaythai Gecesi Tatvan'da Düzenlendi - Son Dakika
Spor

Türkiye-İran Muaythai Gecesi Tatvan'da Düzenlendi

Türkiye-İran Muaythai Gecesi Tatvan\'da Düzenlendi

Bitlis'in Tatvan ilçesinde Türkiye-İran Muaythai gecesi düzenlendi. Tatvan İlçe Gençlik ve Spor merkezinde gerçekleşen organizasyona İran ve Türkiye'den 250 sporcunun katıldığı müsabakalarda, sporcular rakiplerini mağlup etmek için mücadele etti. Dereceye giren sporculara ödülleri Tatvan Kaymakamı, Bitlis Milletvekili, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü ve diğer davetliler tarafından takdim edildi.

04.03.2024 00:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bitlis'in Tatvan ilçesinde Türkiye- İran Muaythai gecesi düzenlendi.

Tatvan İlçe Gençlik ve Spor merkezinde Türkiye-İran Muaythai gecesi düzenlendi. Türkiye Muaythai Federasyonu Doğu Anadolu Bölge Yürütme Kurulu ve Muaythai Federasyonu Milli Takım Koordinatörü Ömer Uğur tarafından düzenlenen Muaythai gecesine İran ve Türkiye'den 250 sporcunun katıldı. Çekişmeli geçen müsabakalarda sporcular rakibini mağlup etmek için tüm hünerlerini sergiledi. Yoğun ilgi gören müsabakalar renkli görüntülere sahne oldu. Gerçekleşen müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara Tatvan Kaymakamı Remzi Demir, Bitlis Milletvekili Turan Bedirhanoğlu, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş ve diğer davetliler tarafından ödülleri takdim edildi.

Düzenlenen organizasyona Tatvan Kaymakamı Remzi Demir, Bitlis Milletvekili Turan Bedirhanoğlu, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmaştaş, Tatvan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Abur, kurum amirleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. - BİTLİS

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Türkiye-İran Muaythai Gecesi Tatvan'da Düzenlendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement