Uluslararası türkiye amatör açık şampiyonası sona erdi - Son Dakika

Uluslararası türkiye amatör açık şampiyonası sona erdi

15.09.2019 17:08
Uluslararası türkiye amatör açık şampiyonası sona erdi, System.String[]

Türkiye Golf Federasyonu'nun (TGF) 2001 yılından bu yana düzenli olarak organize ettiği ve bu yıl 18'incisi gerçekleştirilen Mustafa Vehbi Koç (MVK) Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası tamamlandı.

Türkiye Golf Federasyonu'nun (TGF) 2001 yılından bu yana düzenli olarak organize ettiği ve bu yıl 18'incisi gerçekleştirilen Mustafa Vehbi Koç (MVK) Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası tamamlandı.

Titanic Golf Kulübü'nde oynanan turnuvada 11 ülkeden 55 oyuncu yer aldı. Şampiyonada 11'i kadın toplam 30 Türk sporcu mücadele etti. Şampiyonanın üçüncü raundunun sonunda erkeklerde Danimarkalı Kasper Nyland toplamda 287 (-1) vuruşla birinci, vatandaşı Mads Poddik 288 (par) vuruşla ikinci, Rus Egor Eroshenko 289 (+1) vuruşla üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.

Kadınlarda geçen yıl da şampiyon olan Rus Nataliya Guseva toplamda 281 (-7) vuruşla birinci, Hollandalı Lizzy Peeters 283 (-5) vuruşla ikinci, milli sporculardan Petek Peker 300 (+12) vuruşla üçüncü oldu.

MVK Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası'nın final raundunun ardından ödül töreni düzenlendi. Ödül törenine TGF Yönetim Kurulu Üyesi Emre Bahtoğlu, TGF Genel Sekreteri Erdoğan Akkaya, THY Antalya Satış Müdürü Mehmet Murat Gürçay, THY Antalya Pazarlama Şefi Özlem Çatalcalı, THY Antalya Satış Şefi Burak Ekinci, Antalya Gençlik ve Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu katıldı.

Törende kazananlara kupalarını TGF Genel Sekreteri Erdoğan Akkaya ve Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu verdi. THY Antalya Satış Müdürü Mehmet Murat Gürçay, Türk Hava Yolları adına erkekler ve kadınlar kategorisi birincilerine dünyanın her yönüne uçabilecekleri bir business uçak bileti hediye etti. İkinci ve üçüncülere ise yine dünyanın her yerine uçabilecekleri ekonomi bilet verildi.

Uluslararası türkiye amatör açık şampiyonası sona erdi
Uluslararası türkiye amatör açık şampiyonası sona erdi
Uluslararası türkiye amatör açık şampiyonası sona erdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Uluslararası türkiye amatör açık şampiyonası sona erdi - Son Dakika Spor


Son Dakika

Genç kadın, kardeşinin evinde kafasından vurulmuş halde bulundu 23:22 Genç kadın, kardeşinin evinde kafasından vurulmuş halde bulundu Ajax kalecisi nerede? Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor 23:00 Ajax kalecisi nerede? Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor Ajax'ın yıldızı Haller, Beşiktaş'a attığı golle Şampiyonlar Ligi tarihine geçti 22:36 Ajax'ın yıldızı Haller, Beşiktaş'a attığı golle Şampiyonlar Ligi tarihine geçti
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Ermenistan'la normalleşme sürecinde yol haritasını çizdi 21:19 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Ermenistan'la normalleşme sürecinde yol haritasını çizdi Parkta korku dolu anlar! Çocuğun burnundan giren amip, beynini yedi 20:38 Parkta korku dolu anlar! Çocuğun burnundan giren amip, beynini yedi Video kısa sürede viral oldu! Kavga eden kızların bikinisi düştü, erkekler tempo tuttu 20:24 Video kısa sürede viral oldu! Kavga eden kızların bikinisi düştü, erkekler tempo tuttu
AK Partili vekilden Arınç'a isim vermeden sert eleştiri: Dindarlar ülkesine midesinden değil, gönülden bağlıdır 19:29 AK Partili vekilden Arınç'a isim vermeden sert eleştiri: Dindarlar ülkesine midesinden değil, gönülden bağlıdır Kadın, kocasının gönderdiği fotoğraf ile kendisini aldattığını anladı 18:05 Kadın, kocasının gönderdiği fotoğraf ile kendisini aldattığını anladı
Advertisement