Zidane'a 150 milyon euro! Al Nassr'ın Ronaldo gitmesin diye yaptığı hamlenin eşi benzeri görülmedi - Son Dakika

Zidane'a 150 milyon euro! Al Nassr'ın Ronaldo gitmesin diye yaptığı hamlenin eşi benzeri görülmedi

26.05.2023 09:38

Suudi Arabistan'dan ayrılmayı düşünen Cristiano Ronaldo'yu takımda tutmak isteyen Al Nassr, Portekizli yıldızın Real Madrid'de beraber çalıştığı teknik direktör Zinedine Zidane'a astronomik bir teklif yaptı. Fransız hocaya 2 yıllık 150 milyon euro teklif eden Suudi Arabistan ekibi umduğu cevabı alamadı. Al Nassr'ı reddeden Zidane, Avrupa'nın 5 büyük liginden birinde çalışmak istediğini belirtti.

Real Madrid'den ayrıldığından bu yana hiçbir takımı çalıştırmayan Zinedine Zidane'a hiç beklemediği bir yerden teklif geldi.

ZİDANE'A ASTRONİK TEKLİF

Al Nassr, Cristiano Ronaldo'yu takımda tutmak için her yolu deniyor. Suudi Arabistan ekibi, Portekizli yıldızın Real Madrid'de birlikte çalıştığı Zinedine Zidane'a astronomik bir teklif yaptı.

2 YIL İÇİN 150 MİLYON EURO

Al Nassr, Zinedine Zidane'e 2 yıl için 150 milyon euro teklifte bulundu. Avrupa'nın 5 büyük liginde çalışmak istediğini belirten deneyimli hoca, Suudi Arabistan ekibinin teklifini reddetti.

Zidane'a 150 milyon euro! Ronaldo gitmesin diye Al Nassr'ın yaptığı hamlenin eşi benzeri görülmedi
Zidane'a 150 milyon euro! Ronaldo gitmesin diye Al Nassr'ın yaptığı hamlenin eşi benzeri görülmedi
YORUMLAR
500
Cristiano Ronaldo, Madrid'de yeni markasını tanıttı Cristiano Ronaldo, Madrid'de yeni markasını tanıttı Şampiyon Galatasaray Joao Felix'i transfer etmek için harekete geçti Şampiyon Galatasaray Joao Felix'i transfer etmek için harekete geçti

Son Dakika Spor Zidane'a 150 milyon euro! Al Nassr'ın Ronaldo gitmesin diye yaptığı hamlenin eşi benzeri görülmedi - Son Dakika


Advertisement