Son Dakika Son Dakika Son Dakika
İznik Gölü'nde kayıp alarmı - Son Dakika

İznik Gölü'nde kayıp alarmı

Türkiye'nin 5. büyük gölü İznik Gölü'nde 2 günde 2 kişinin boğulduğu olayların ardından yüzme hakemi kayboldu. Biri 8 yaşında diğeri 80 yaşında olan 2 kişi hayatını kaybetti.

26.08.2023 - 18:22,

İznik Gölü'nde kayıp alarmı... 2 günde 2 kişinin boğulduğu İznik Gölü'nde yüzme hakemi kayboldu

Biri 8 yaşında diğeri 80 yaşında 2kişi aynı gölde boğularak hayatını kaybetti

BURSA - Türkiye'nin 5. büyük gölünde 3 günde 2 kişi boğularak hayatını kaybetti. İki günde biri 8, diğeri 80 yaşında olan iki kişinin cesedi İznik Gölü'nden çıkarılırken, bugün ise Türkiye Yelken Federasyonu'na bağlı yüzme hakemi gölde aranıyor.

Bursa İznik gölünde geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte piknik yapmaya gelen Yusuf Akdeniz, serinlemek için göle giren 8 yaşındaki Yusuf Akdeniz ve ertesi gün yine serinlemek için göle giren 80 yaşındaki Ahmet Kavas boğularak hayatını kaybetmişti. Dalgıç ekiplerinin arama çalışmaları sonrası cesetleri bulunan iki kişiden sonra bu kez de Yüzme hakemi Feridun Ulu arkadaşlarının da bulunduğu tekneden İznik gölüne girdi. Fakat bir süre sonra kendisinden haber alamayan arkadaşları durumu Jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgede bot ile arama kurtarma çalışması başlatan jandarma ekipleri Ulu'ya ulaşmaya çalıyor.

İznik Gölü\'nde kayıp alarmı
Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Yaşam İznik Gölü'nde kayıp alarmı - Son Dakika


Advertisement