86 Yaşında Oyuna Sahip Çıktı - Son Dakika

86 Yaşında Oyuna Sahip Çıktı

01.11.2015 12:54
86 Yaşında Oyuna Sahip Çıktı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde 86 yaşındaki emekli sağlıkçı Mehmet Kaya akrabalarının yardımıyla sandığa giderek oy kullandı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 86 yaşındaki emekli sağlıkçı Mehmet Kaya akrabalarının yardımıyla sandığa giderek oy kullandı.

İlçeye bağlı Güvercinlik Mahallesinde yaşayan Köy Enstitülerinden mezun 86 yaşındaki Mehmet Kaya akrabalarının da yardımıyla oyunu kullandı. Güvercinlik Sudi Özkan İlköğretim Okuluna gelen Kaya, okulun merdivenlerinin dik olması ve yaşlılığa bağlı sağlık problemleri nedeniyle sandık başına gidemeyince, sandık görevlileri kendisine yardımcı oldu. Oy pusulası yanına götürülen Kaya oyunu kullanarak 86 yaşında vatandaşlık görevini gerçekleştirdi.

Bodrum ve genelinde sabah saatlerinden itibaren vatandaşlar sandık başına giderek oy kullanırken, Bodrum'da oy kullanma işlemlerinde öğle saatlerine kadar herhangi bir problem yaşanmadı. - MUĞLA

YORUMLAR
500
Bodrum'da Türkiye Halkoyunları Federasyonu Grup Yarışması yapıldı Bodrum'da Türkiye Halkoyunları Federasyonu Grup Yarışması yapıldı Bodrum ve Fethiye'de arızalanan tekneleri KIYEM kurtardı Bodrum ve Fethiye'de arızalanan tekneleri KIYEM kurtardı Son dakika haberleri | Bodrum'da otluk alanda çıkan ve iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü Son dakika haberleri | Bodrum'da otluk alanda çıkan ve iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 86 Yaşında Oyuna Sahip Çıktı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement