Adeta buz pisti! Avcılar'dan Firuzköy'e kayak yaparak gitti - Son Dakika

Adeta buz pisti! Avcılar'dan Firuzköy'e kayak yaparak gitti

25.01.2022 07:19

Kar yağışının esarete dönüştüğü İstanbul'da Fatih Işık isimli vatandaş karlar kaplanan yolda Avcılar'dan Firuzköy'e kadar kayak yaparak gitti. Sosyal medyadan paylaşılan görüntüler, beğeni topladı.

İstanbul'un birçok ilçesinde kar yağışının yolları kapatması nedeniyle çok sayıda kişi araçlarının içinde mahsur kaldı. E-5 Karayolu Haramidere ve Beylikdüzü kısmı ile Basın ekspres yolu ile TEM Otoyolu Mahmutbey mevkisinde birçok sürücü, araçlarının içinde yolun açılmasını bekledi. Arnavutköy'de çok sayıda kişi otobüslerin yolda kalması nedeniyle evlerine yürüyerek gitmek zorunda kaldı.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER BEĞENİ TOPLADI

Vatandaşlar araçlarıyla ilerlemekte zorlanırken Fatih Işık isimli bir vatandaş İstanbul'da etkili olan kar yağışı sonrasında Avcılar'dan Firüzköy'e kadar kayak yaparak gitti. Işık o anları sosyal medyadan paylaştı. Renkli görüntüler sosyal medyada büyük beğeni topladı.

YORUMLAR
500
Balık Gölü kar sularıyla doldu Balık Gölü kar sularıyla doldu 7. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi 26 Mayıs'ta İstanbul'da gerçekleştirilecek 7. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi 26 Mayıs'ta İstanbul'da gerçekleştirilecek İstanbul'da 12 bin 267 tarihi eser ele geçirildi İstanbul'da 12 bin 267 tarihi eser ele geçirildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Adeta buz pisti! Avcılar'dan Firuzköy'e kayak yaparak gitti - Son Dakika


Advertisement