AK Parti Beyşehir 46. Danışma Kurulu Toplantısı - Son Dakika

AK Parti Beyşehir 46. Danışma Kurulu Toplantısı

24.08.2015 12:26
AK Parti Beyşehir 46. Danışma Kurulu Toplantısı

AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatınca 46. Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatınca 46. Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

Beyşehir Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, HDP'nin gerçek yüzü, terörle olan ilişkisi ve PKK'nın uzantısı olduğunun artık tescillendiğini söyledi.

Devletin terör örgütlerine, Türkiye'ye karşı cephe alan herkese haddini bildirmeye gücünün fazlasıyla yeteceğini belirten Babaoğlu, "Dolayısıyla biz Cumhurbaşkanımızın gözetiminde tüm devlet kurullaramızla etkin bir şekilde bu terörle mücadeleye devam ediyoruz, edeceğiz" dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de büyük bir meydan okumayla karşı karşıya bulunduklarını, büyük bir mücadele verdiklerini dile getirdi.

Toplantıya, AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti 24. Dönem Konya Milletvekili Gülay Samancı, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve partililer katıldı.

YORUMLAR
500
AK Partili İl Başkanı temel atma töreninde vatandaşla tartıştı: Hadsizlik yapma, akıllı ol AK Partili İl Başkanı temel atma töreninde vatandaşla tartıştı: Hadsizlik yapma, akıllı ol Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Kılıçdaroğlu'nun Aliya İzzetbegoviç'in karargahı için 'mağara' ifadesini kullanması son derece yakışıksızdır' Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Kılıçdaroğlu'nun Aliya İzzetbegoviç'in karargahı için 'mağara' ifadesini kullanması son derece yakışıksızdır' Konya'da içme suyunun 'salgına neden olduğu' iddialarıyla ilgili KOSKİ'den açıklama Konya'da içme suyunun 'salgına neden olduğu' iddialarıyla ilgili KOSKİ'den açıklama
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Beyşehir 46. Danışma Kurulu Toplantısı - Son Dakika


Advertisement