AK Parti Milletvekilleri Sinanpaşa ve İscehisar İlçelerini Ziyaret Etti - Son Dakika
Yerel

AK Parti Milletvekilleri Sinanpaşa ve İscehisar İlçelerini Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekilleri Sinanpaşa ve İscehisar İlçelerini Ziyaret Etti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları seçim ziyaretleri kapsamında ilçe ziyaretlerini Sinanpaşa ve İscehisar İlçeleri ile sürdürdü.

25.04.2015 16:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları seçim ziyaretleri kapsamında ilçe ziyaretlerini Sinanpaşa ve İscehisar İlçeleri ile sürdürdü.

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam eden AK Parti Milletvekili ve 25. dönem Milletvekili adayı Halil Ürün, Ali Özkaya, Akif Özkaldı ve Fatih Beder Sinanpaşa ve İscehisarİlçesini ziyaret etti. İlk olarak AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Ünal Karadağ'ı ziyaret eden AK Parti Milletvekili adayları teşkilat binasında partililer ile bir araya geldi. AK Parti Milletvekillerini ve AK Parti İl Teşkilatını ilçelerinde görmekten büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren İlçe Başkanı Karadağ, "Allah'ın izni 7 Haziran seçimlerinde Sinanpaşa ilçemizden yüzde 75'in üzerinde oy alarak 5 milletvekili çıkarmak için çalışacağız. Bizler 5 milletvekili çıkaracağımıza inanıyorum. Hükümetlerimiz ilçemize hizmet ve yatırım yağdırdı. İnanıyorum ki bundan sonrada yatırımlara devam edecek. Yeni Türkiye'nin inşasına destek olmaya Sinanpaşa olarak hazırız" dedi.

Karadağ'ın konuşmasının ardından Pazar esnafını ziyaret eden heyet esnafa hayırlı işler ve bol kazançlı günler diledi.

ESNAF TEMSİLCİLERİ ZİYARET EDİLDİ

Pazar esnafının ardından Sinanpaşa Kaymakamı Erkan Demir'i makamında ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adaylarına, Sinanpaşa İlçesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Sinanpaşa İlçesinin en büyük sıkıntısın göç vermek olduğunu dikkat çeken Kaymakam Demir, bununla ilgili çalışmalar yapılmasını dile getirdi. Sinanpaşa Kaymakamlığının ardından Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Gündoğdu'yu ziyaret eden AK Parti heyeti esnafın genel sıkıntıları hakkında detaylı bilgiler aldı. 7 Haziranda yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri öncesi çalışmalar hakkında istişare yapan partililer TBMM'ye Afyonkarahisar'dan 5 Milletvekili göndererek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na verdikleri sözü yerine getireceklerini ve gece gündüz çalışacaklarını söylediler.

"İSCEHİSAR İLÇEMİZİ DAHA YAŞANABİLİR BİR HALE GETİRECEĞİZ"

Milletvekili adayları Sinanpaşa İlçe ziyaretinin ardından İscehisar İlçesine geçti.

Ziyaretin ardından geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden İscehisar Belediye Meclis Üyesi Ergün Güneş'in İscehisar Eseri Terakki Camiinde kılınan cenaze namazına katılan Milletvekeili Adayları Ürün, Özkaya, Özkaldı ve Beder daha sonra İscehisar Kaymakamı Ali Altınkaynak ve İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik'i makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Başkan Çibik, son yıllarda yapılan İscehisar ilçesine ciddi yatırımlar yaptıklarını söyledi. Çibik şöyle konuştu; "İscehisar İlçemizi daha yaşanabilir bir hale getirebilmek için ürettiğimiz projeleri hayata geçirerek, yeni bir görünüme kavuşturduk. Bu yönde çalışmalarımız devam edecek. Hükümetimizin desteği ile İscehisar'ımıza hizmete devam edeceğiz."

Milletvekili adaylarına ilçe ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, il genel meclis üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları, teşkilat mensupları ile partililer katıldı. - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Milletvekilleri Sinanpaşa ve İscehisar İlçelerini Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement