Antalya Havalimanı'ndaki Uyuşturucu Operasyonu - Son Dakika

Antalya Havalimanı'ndaki Uyuşturucu Operasyonu

02.01.2012 14:04
Antalya Havalimanı'ndaki Uyuşturucu Operasyonu

İstanbul'dan temin ettiği 5,5 kilogram eroini Brüksel'e götürmeye çalışırken Antalya Havalimanı'nda yakalanan Hollandalı zanlı tutuklandı.(19) sorgusu tamamlandı.

İstanbul'dan temin ettiği 5,5 kilogram eroini Brüksel'e götürmeye çalışırken Antalya Havalimanı'nda yakalanan Hollandalı zanlı tutuklandı.

Antalya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği'nde sorgusu tamamlanan Hollanda vatandaşı Abderrahim Ouhssayen'in

(19) sorgusu tamamlandı. Ouhssayen, sevk edildiği mahkemece, "Uyuşturucu madde ticareti" suçlamasıyla tutuklandı.

Abderrahim Ouhssayen, Belçika'ya gitmek üzere geldiği Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde 5 kilo 500 gram eroin ile yakalanmıştı. Ouhssayen'in uyuşturucu maddeyi İstanbul'dan temin ettiği ve Brüksel'e gitmeye hazırlandığı belirtilmişti.

- ANTALYA

YORUMLAR
500
Akpm Türkiye Raportörleri, Kaftancıoğlu'nun Dava Süreci Hakkında Bilgi Aldı Akpm Türkiye Raportörleri, Kaftancıoğlu'nun Dava Süreci Hakkında Bilgi Aldı Feribotta poğaça ikramına hayır demeyince, soyuldu: Telefonu ve bütün parası gitti Feribotta poğaça ikramına hayır demeyince, soyuldu: Telefonu ve bütün parası gitti Yeşilin Başkenti Kampanyasına Yurt İçi ve Yurt Dışından Yoğun İlgi Yeşilin Başkenti Kampanyasına Yurt İçi ve Yurt Dışından Yoğun İlgi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Antalya Havalimanı'ndaki Uyuşturucu Operasyonu - Son Dakika


Advertisement