Aydın Büyükşehir Belediyesi, 20 bin Aydınlıyı iftar sofralarında buluşturdu - Son Dakika
Yerel

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 20 bin Aydınlıyı iftar sofralarında buluşturdu

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 20 bin Aydınlıyı iftar sofralarında buluşturdu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz ve CHP Efeler Belediye Başkan adayı Anıl Yetişkin ile birlikte Umurlu Mahallesi'nde düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi, 9 ilçede 11 noktada toplam 20 bin Aydınlıyı iftar sofralarında buluşturdu.

29.03.2024 10:08  Güncelleme: 10:12

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Evrim Karakoz ve CHP Efeler Belediye Başkan adayı Anıl Yetişkin ile birlikte Efeler'in Umurlu Mahallesi'nde düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi, her gün olduğu gibi bugün de 9 ilçede 11 noktada toplam 20 bin Aydınlıyı iftar sofralarında buluşturdu. İftar sofraları Buharkent merkezde, Çine'nin Eski Çine Mahallesi'nde, Efeler'in Güzelhisar ve Yedieylül mahallelerinde, Karpuzlu'nu Ömerler Mahallesi'nde, Koçarlı'nın Şenköy Mahallesi'nde, Köşk'ün Akçaköy Mahallesi'nde, Nazilli 23 Nisan Parkı'nda, Söke'nin Cmuhriyet Mahallesi'nde ve Sultanhisar'ın İncealan Mahallesi'nde kuruldu

Çerçioğlu, Ramazan ayının birlik-beraberlik duygularını pekiştirmesini temenni etti.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Aydın Büyükşehir Belediyesi, 20 bin Aydınlıyı iftar sofralarında buluşturdu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement