Başkan Tütüncü "Kepez'in Sultanları"Nı Ödüllendirdi - Son Dakika
Yerel

Başkan Tütüncü "Kepez'in Sultanları"Nı Ödüllendirdi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Yerel Ligi Yıldız Kızlar Final Grubu müsabakalarında namağlup olarak birinci olan Kepez Belediyesi Yıldız Kızlar Voleybol Takımı'nı plaketle kutladı.

12.01.2012 13:20

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Yerel Ligi Yıldız Kızlar Final Grubu müsabakalarında namağlup olarak birinci olan Kepez Belediyesi Yıldız Kızlar Voleybol Takımı'nı plaketle kutladı.

Başkan Tütüncü, Kepez Belediye spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, takımın antrenörleri Hikmet İnanlı ve Sadık Yetimoğlu ile voleybolcuları ağırladı. Ünlüoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Tütüncü döneminde kurulan voleybol branşının, 15-20 yıllık altyapı tecrübesi olan takımları yenerek, Antalya şampiyonu olmasının büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Başkan Tütüncü de, takımın antrenörleri Hikmet İnanlı ve Sadık Yetimoğlu'nu Antalya Şampiyonu olmalarından dolayı kutladı. Kendi dönemlerinde kurulan voleybol branşının meyvelerini almaya başladıklarını belirten Tütüncü, "Bu kızlarımız gibi, daha birçok kızımızı keşfedip, Türk sporuna kazandıracağız" dedi.

Başkan Hakan Tütüncü, amatör spora destek vererek, Kepez'deki çocuklar ve gençler için sosyal ortam oluşturduklarının da altını çizdi. Belediyelerin amatör sporla ilgilenmesi gerektiğini belirten Tütüncü, "Artık Kepez, amatör sporun Antalya'da en önemli merkezidir. Profesyonelde yokuz ama amatörde önemli bir gücüz. Hedef, sizin gibi daha yüzlerce gencimize, amatör ortamda en iyi tesislerde spor yapma imkanı sunmaktır" diye konuştu.

Başkan Tütüncü, daha sonra Antalya şampiyonu olan Kepez Belediyespor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı'nın oyuncularına başarılarından dolayı eşofman takımı hediye etti ve plaket verdi. Tütüncü, takımın teknik heyetini de plaketle kutladı.

Kepez Belediyespor, 18-22 Nisan tarihlerinde yapılacak Yıldız Kız Voleybol Bölgesel Grup Eleme maçlarında Antalya'yı temsil edecek.

Kepez Belediyespor Kulübü'nün, minikler, yıldızlar, gençler ve bölgesel voleybol takımlarında 60 lisanslı sporcusu bulunuyor.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkan Tütüncü 'Kepez'in Sultanları'Nı Ödüllendirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement