Batman'da İhaleler - Son Dakika

Batman'da İhaleler

27.06.2011 15:11
Batman'da İhaleler

Batman'da bazı kamu kurum ve kuruluşları çeşitli mal ve hizmet ihtiyaçları için ihaleler düzenleyecek.

Batman'da bazı kamu kurum ve kuruluşları çeşitli mal ve hizmet ihtiyaçları için ihaleler düzenleyecek.

Buna göre, Türkiye Elektrik Dağıtım A. Ş Batman il Müdürlüğü işçilik hizmeti alım işi ihalesini 07 Haziran 2011 tarihinde gerçekleştirecek.

Kozluk Tepecik Yatılı İlköğretim Bölge Okulu, temizlik ve aşçı hizmeti alım işi ihalesi ile Kozluk Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu temizlik hizmeti alım işi ihalesi 01 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleştirilecek.

Batman İl Özel İdaresi, Cumhuriyet, Kültür, Petrol, TOKİ ve Dumlupınar, Vali Zeki Şanal, Yavuz Selim, GAP, Metin Bostancıoğlu, Bağlar, İMKB Pazaryeri, İkiztepe, Şehit Öğretmenler İlköğretim Okulları onarım işi ihalesini 05 Temmuz 2011 tarihinde, Ticaret Lisesi, Vakıfbank, Karatay, İMKB Petrolkent, Necat Nasıroğlu, Sakarya, 100. Yıl İlköğretim Okulları onarım işi ihalesini de 07 Temmuz 2011 tarihinde yapacak.

Batman'il Çevre ve Orman Müdürlüğü akaryakıt alım işi ihalesini 05 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleştirecek.

Batman İl Özel İdaresi Batman Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü elektronik kamu alımları platformu işi ihalesini 06 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleştirecek.

Batman Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü büro işleri hizmeti alımı işi ihalesini 06 Temmuz 2011 tarihinde, Batman Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü sinyalizasyon malzemesi satın alımı işi ihalesini 12 Temmuz 2011 tarihinde yapacak.

Batman Bayındırlık ve İskan il Müdürlüğü Sason Jandarma Subay ve Astsubay Lojman inşaatı yapım işi ihalesini 07 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleştirecek.

Milli Eğitim Bakanlığı Batman il Milli Eğitim Müdürlüğü yemek hizmeti alımı işi ihalesini 11 Temmuz 2011 tarihinde yapacak.

Sason Devlet Hastanesi yemek hizmeti alım işi ihalesini 11 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleştirecek.

Tarım İl Müdürlüğü süt soğutma tankı ve ekipmanları alım işi ihalesi 13. 07. 2011 tarihinde gerçekleştirecek.

TEİAŞ. 16. İletim Tesisi ve İşletme Genel Müdürlüğü kamera sistemi satın alımı işi ihalesini 18 Temmuz 2011 tarihinde yapacak.

Batman İl Özel İdaresi, okul inşaatı yaptırım ihalesi ile bina inşaatı yapımı işi ihalesini 19 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleştirecek.

- BATMAN

YORUMLAR
500
Batman'da 19 Mayıs etkinlikleri coşkuyla kutlandı Batman'da 19 Mayıs etkinlikleri coşkuyla kutlandı Batman'da görev yapan öğretmenler ters laleleri görmek için dağlara çıktı Batman'da görev yapan öğretmenler ters laleleri görmek için dağlara çıktı Ali Mahir Başarır: Diploma Şaibeli Ama Külliyenin İhalesi de Şaibeli Ali Mahir Başarır: Diploma Şaibeli Ama Külliyenin İhalesi de Şaibeli
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Batman'da İhaleler - Son Dakika


Advertisement