Bayburt'ta karla mücadele - Son Dakika

Bayburt'ta karla mücadele

29.01.2023 14:28

Bayburt'ta karla mücadele Bayburt Belediyesi ekipleri şehirde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Bayburt'ta karla mücadele

BAYBURT - Bayburt Belediyesi ekipleri şehirde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirebilmek için belediye ekipleri Bayburt genelinde kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor. Araç ve yaya trafiğinin olumsuz etkilenmemesi için yoğun çaba sarf eden ekiplerin bir kısmı da şehrin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesinde bulunan kaldırımlar ile mahallelerdeki merdivenlerde kar küreme çalışması yapıyor.

Ayrıca sürücülerin kış mevsiminde korkulu rüyası haline gelen Kışla Çeşmesi rampasında kar ve buz etime sistemi sayesinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmıyor.

Öte yandan Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünün hava tahmin raporuna göre Bayburtta havanın parçalı çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı geçeceği; sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don hadisesi ile birlikte yer yer sis ve pus olayının görüleceği tahmin edilmekte.

Hava sıcaklığının mevsim normalleri civarında seyretmesi beklenmekte.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Bayburt, bocce müsabakalarında Türkiye finallerinde Bayburt, bocce müsabakalarında Türkiye finallerinde Genç kızlar bilek güreşinde Türkiye finallerinde Genç kızlar bilek güreşinde Türkiye finallerinde Bayburt'ta şubat ayında genel ticaret sistemine göre ihracat 32 dolar, ithalat 3 bin dolar oldu Bayburt'ta şubat ayında genel ticaret sistemine göre ihracat 32 dolar, ithalat 3 bin dolar oldu

Son Dakika Yerel Bayburt'ta karla mücadele - Son Dakika


Advertisement