Beypazarı'nda Ev Pansiyonculuğu Örnek Oldu... - Son Dakika

Beypazarı'nda Ev Pansiyonculuğu Örnek Oldu...

06.05.2012 14:00
Beypazarı'nda Ev Pansiyonculuğu Örnek Oldu...

"Eynesil'de Ev Pansiyonculuğu Eğitimi Projesi" kapsamında 30 kişilik heyet, Beypazarı ilçesinde konaklarda ve pansiyonlarda incelemelerde bulundular.

" Eynesil'de Ev Pansiyonculuğu Eğitimi Projesi" kapsamında 30 kişilik heyet, Beypazarı ilçesinde konaklarda ve pansiyonlarda incelemelerde bulundular.

Giresun ili Eynesil ilçesinde Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve İlçe Kaymakamlığı tarafından başlatılan proje kapsamında, konaklarda ve pansiyonlarda incelemelerde bulunan gurup,

Eynesil-de Ev Pansiyonculuğu Eğitimi Projesi Proje Koordinatörlüğünü yürüten Gökhan Özarslan, Eynesil ilçesinde de onlarca tarihi konak ve evin bulunduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Karadeniz'in şirin ilçesi Eynesil'i turizmin cenneti yapma yolunda, ev pansiyonculuğunu geliştirme çalışmalarında bulunuyoruz. Tarihi ve turistik ilçe olan ve bu konuda oldukça deneyimi bulunan Beypazarı ilçesine geldik. Eynesil'de insanlara eğitimler verdik. Eğitimlere katılanları bu tür yerleri gezdirelim istedik ve Beypazarı-na gelerek gerek turizm, gerek konaklarda ve pansiyonlarda incelemelerde bulunduk ve bilgi aldık. Gezi, çok verimli geçti.

- ANKARA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Beypazarı'nda Ev Pansiyonculuğu Örnek Oldu... - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement