Boğazdan Geçen Geminin Kaptanı Öldü - Son Dakika

Boğazdan Geçen Geminin Kaptanı Öldü

03.01.2012 11:40
Boğazdan Geçen Geminin Kaptanı Öldü

Rus bandıralı "Caspian Wind" adlı yük gemisinin kaptanı, gemi Çanakkale Boğazı'ndan geçtiği sırada hayatını kaybetti.

Rus bandıralı "Caspian Wind" adlı yük gemisinin kaptanı, gemi Çanakkale Boğazı'ndan geçtiği sırada hayatını kaybetti.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Bulgaristan'dan Fransa'ya 3 bin 500 ton gübre götüren 93 metre uzunluğundaki 2 bin 813 grostonluk geminin kaptanı Sukupov Alexander, Çanakkale Boğazı geçişi sırasında henüz belirlenemeyen nedenle öldü.

Gemi mürettebatının durumu Çanakkale Gemi Trafik Hizmetleri yetkililerine bildirmesi üzerine, kılavuz kaptan verilen gemi, demirlemesi için Karanlık Liman bölgesine yönlendirildi.

Yetkililer, geminin demirlemesinin ardından, ilgili kişilerin gemiye çıkıp, idari ve adli tahkikat yapacağını, daha sonra ise cenazenin gemiden indirilmesinin planlandığını kaydetti.

- ÇANAKKALE

YORUMLAR
500
Fransa'da mahkeme, bir caminin daha 'hukuka aykırı kapatıldığına' hükmetti Fransa'da mahkeme, bir caminin daha 'hukuka aykırı kapatıldığına' hükmetti Bulgaristan Başbakanı Petkov'un, 22 Mayıs'ta Kuzey Makedonya'ya planlanan ziyareti ertelendi Bulgaristan Başbakanı Petkov'un, 22 Mayıs'ta Kuzey Makedonya'ya planlanan ziyareti ertelendi Son dakika haberleri! Bulgaristan'da yaşayan hasta kadın, şifayı Tekirdağ'daki hastanede buldu Son dakika haberleri! Bulgaristan'da yaşayan hasta kadın, şifayı Tekirdağ'daki hastanede buldu

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Boğazdan Geçen Geminin Kaptanı Öldü - Son Dakika


Advertisement