Demokrasi Nöbetine Milletvekili Desteği - Son Dakika
Yerel

Demokrasi Nöbetine Milletvekili Desteği

Demokrasi Nöbetine Milletvekili Desteği

15 Temmuz darbe girişimi sonrası vatandaşların meydanlardaki nöbetleri devam ederken, TBMM Başkanlık Divanı üyesi Balıkesir Milletvekili Sema Kırıcı, geç saatlerde Manyas’a gelerek nöbet tutan vatandaşlara seslendi.

25.07.2016 15:50

15 Temmuz darbe girişimi sonrası vatandaşların meydanlardaki nöbetleri devam ederken, TBMM Başkanlık Divanı üyesi Balıkesir Milletvekili Sema Kırıcı, geç saatlerde Manyas'a gelerek nöbet tutan vatandaşlara seslendi.

Atatürk Anıtı önünde yüzlerce Manyas'lının katıldığı demokrasi nöbetine Manyas Kaymakamı İbrahim Gencer ile kurum müdürleri, STK temsilcileri de yer aldı. Kırcı, 1 Temmuz'da bir vahşet yaşadıklarını belirtirken, onların kamyon sürecek kadar cesur Şerife teyzeleri unuttuklarını söyledi. Kırcı, Çanakkale savaşlarından sonra bu milletin 15 Temmuz savaşını kazandığını vurguladı.

Konuşması sık sık slogan ve tekbirler ile kesilen Milletvekili Sema Kırcı, "Tam kardeşliğe ihtiyaç duyduğumuz anda birbirimize kenetlendik. Millet burada, cuntacılar ise dolaplardan çıkıyor. Ankara'nın sokaklarına kan damlattılar, biz Ankara'da böyle bir şey görmedik. Bu memleketteki generallerin üçte biri göz altında, biz bu alçaklara memleketin en hassas noktası olan Güneydoğu'yu emanet ettik. Onlar hain çıktı, bu ülke de terörün bitmediği şimdi belli oldu. Onlara bu ülkenin mezar toprağı bile haram olsun. Bunlar Fetöşist, bunlar insan evladı değil "dedi. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Demokrasi Nöbetine Milletvekili Desteği - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement