Didim'in Basketol Şampiyonu Anadolu Lisesi - Son Dakika

Didim'in Basketol Şampiyonu Anadolu Lisesi

Didim\'in Basketol Şampiyonu Anadolu Lisesi
Son Güncelleme: 03.01.2012 10:20

Didim'de düzenlenen Okullar Arası Basketbol Grup müsabakalarında Didim Anadolu Lisesi birinci oldu.

Didim'de düzenlenen Okullar Arası Basketbol Grup müsabakalarında Didim Anadolu Lisesi birinci oldu. Okullar Arası Basketbol İl Birinciliği Didim Grup birinciliği müsabakalarında Didim Anadolu Lisesi Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini 26-17 yenerek İlçe birincisi oldu. Bu galibiyetle Didim Anadolu Lisesi Aydın İl Birinciliği müsabakalarında Didim'i temsil etme hakkı kazandı.

Didim'de Okullar arası Basketbol İl Birinciliği Didim Grup birinciliği müsabakalarında Didim Anadolu Lisesi, Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini 26-17 yenerek İlçe birincisi oldu.

İlçede Didim Anadolu Lisesi, Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek lisesi ile Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinin katıldığı Basketbol İl Birinciliği Didim Grup birinciliği maçlarında Didim'i temsil edecek okul belli oldu. Didim Kapalı spor salonunda oynanan İlk maçta Selçuk Özsoy Lisesini 27-23 yenen Didim Anadolu Lisesi ikinci maçında Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini de 26-17 yenerek grup birincisi oldu ve Didim'i Aydın'da yapılacak grup birinciliği maçında temsil etme hakkı kazandı. - ÇALIŞKANAYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Didim'in Basketol Şampiyonu Anadolu Lisesi - Son Dakika


Advertisement