Dördü Bir Yerde - Son Dakika

Dördü Bir Yerde

14.08.2013 18:18
Dördü Bir Yerde

Edirne Belediyesi, Süper Ligin 4 büyük futbol takımının heykelinin bulunduğu taraftar parkının açılışını yaptı.

Edirne Belediyesi, Süper Ligin 4 büyük futbol takımının heykelinin bulunduğu taraftar parkının açılışını yaptı.

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor takımlarının sembollerinin bulunduğu parka vatandaşlar da ellerinde takımlarının atkılarıyla büyük ilgi gösterdi.

Parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, sporda dostluk ve kardeşlik için taraftar parkının yapıldığını belirtti.

Edirne'nin sporu sevdiğini ifade eden Sedefçi "Umarım uluslararası galibiyetlerde Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzon taraftarları hep beraber kutlama yaparlar. Kavga etmeden, kol kola girerek çağdaş insanlar olarak burada sevinçlerimizi paylaşabiliriz. Bu heykeller Edirne'mizin taraftarlarına armağanımız olsun. İnşallah Edirne'deki sporumuz da gelişir" dedi.

Edirne'nin basketbol takımı Olin Edirne'nin 1. ligde mücadele ettiğini hatırlatan Sedefçi, "İnşallah futbolda da bu başarıları elde etme şansımız olur. Amatör kulüplere katkımızı yapmaya devam ediyoruz. Sporun her branşına katkı yapan bir kurumuz. Edirne'nin başarılı olması için elimizden gelen katkıyı yapmaya devam ediyoruz. Bu güzel anıtın da tüm sporseverlere armağanımız olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Açılışta konuşan CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan da futbolun dünyanın bütün milletlerini bir araya getirdiğini ifade etti. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un birbirlerini var ettiğini söyleyen Gürkan, parkın yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti. - EDİRNE

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final fikstürü belirlendi! Sivasspor doğrudan yarı finalde mücadele edecek Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final fikstürü belirlendi! Sivasspor doğrudan yarı finalde mücadele edecek TFF fikstürü açıkladı! İşte Süper Lig derbilerinin tarihleri TFF fikstürü açıkladı! İşte Süper Lig derbilerinin tarihleri Üç büyüklerin kavgasına Şenol Güneş'ten bomba yorum: Bu birliktelik değil resim çektirmek Üç büyüklerin kavgasına Şenol Güneş'ten bomba yorum: Bu birliktelik değil resim çektirmek

Son Dakika Yerel Dördü Bir Yerde - Son Dakika


Advertisement