Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Marmaris'e Gönderdiği Ekip Dönüş Yolunda - Son Dakika

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Marmaris'e Gönderdiği Ekip Dönüş Yolunda

26.06.2022 18:54
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Marmaris'e Gönderdiği Ekip Dönüş Yolunda

Muğla’nın Marmaris ilçesinde 21 Haziran’da başlayan orman yangınında söndürme çalışmalarının sona ermesi üzerine, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin destek için bölgeye gönderdiği ekip dönüş yoluna geçti.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 21 Haziran'da başlayan orman yangınında söndürme çalışmalarının sona ermesi üzerine, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin destek için bölgeye gönderdiği ekip dönüş yoluna geçti.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 21 Haziran akşamı Marmaris'te başlayan yangını söndürme çalışmalarına destek olmak için İl Afet ve Koordinasyon Merkezi'nden gelen çağrıyla İtfaiye Dairesi'nden arazöz, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi'nden 1 ekskavatör, Park ve Bahçeler Dairesi'nden 1 su tankeri, ESKİ Genel Müdürlüğü'nden 1 loader ve toplamda 12 personelden oluşan ekibini bölgeye göndermişti. Daha sonra gelen talepler doğrultusunda ESKİ'den 2, Park ve Bahçeler Dairesi'nden 1 su tankeri daha yangınla mücadelede görevlendirilmişti. Yangının 25 Haziran akşamı söndürülmesi ve sadece helikopterlerle yürütülen soğutma çalışmalarının başlamasıyla Büyükşehir Belediyesi ekipleri dönüş yoluna geçti.

Yangının söndürülmesinden dolayı mutlu olduklarını belirten ekipler, bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUMLAR
500
Evliliklerinin 25'inci yılını kutlamak için Londra'dan Marmaris'e geldiler Evliliklerinin 25'inci yılını kutlamak için Londra'dan Marmaris'e geldiler Çocukla park istedi, Marmaris Belediyesi yaptı Çocukla park istedi, Marmaris Belediyesi yaptı Roman gençler Marmaris'te kamp yapıp sosyalleşiyorla Roman gençler Marmaris'te kamp yapıp sosyalleşiyorla
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Marmaris'e Gönderdiği Ekip Dönüş Yolunda - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement