Eskişehir Büyükşehir'den Kastamonu'ya Destek - Son Dakika

Eskişehir Büyükşehir'den Kastamonu'ya Destek

30.06.2022 12:41
Eskişehir Büyükşehir'den Kastamonu'ya Destek

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Marmaris’te meydana gelen yangının ardından Kastamonu’da yaşanan sel felaketi nedeniyle bölgeye destek ekip gönderdi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Marmaris'te meydana gelen yangının ardından Kastamonu'da yaşanan sel felaketi nedeniyle bölgeye destek ekip gönderdi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi afet bölgelerine ihtiyaçlar doğrultusunda yardım göndermeye devam ediyor. Muğla Marmaris'te yaşanan yangın nedeniyle söndürme çalışmalarına destek veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Kastamonu'da yaşanan sel felaketinin yaralarını sarmak için de ihtiyaç doğrultusunda destek ekip gönderdi.

Yoğun yağışlar sebebiyle Kastamonu Bozkurt'ta yaşanan sel felaketi büyük zarara yol açtı. Bozkurt ilçesinde yağışın sona ermesi ve selin çekilmesinin ardından bölge balçık ve çamur altında kalırken temizlik çalışmalarına destek amacıyla Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ile ESKİ, zarar gören ilçeye 3 kamyon gönderdi. Halen devam eden yoğun çalışmalara destek veren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, temizlik çalışmalarının tamamlanmasının ardından Eskişehir'e dönecek.

YORUMLAR
500
Yan yatıp bariyere çarpan ATV'nin sürücüsü ağır yaralandı Yan yatıp bariyere çarpan ATV'nin sürücüsü ağır yaralandı Kastamonu, Çankırı ve Sinop için 5 yıllık yol haritası belirleniyor Kastamonu, Çankırı ve Sinop için 5 yıllık yol haritası belirleniyor 'Sporun Enleri Atletizm İl Finalleri' düzenlendi 'Sporun Enleri Atletizm İl Finalleri' düzenlendi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Eskişehir Büyükşehir'den Kastamonu'ya Destek - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement