Gebze Belediyeler Birliği, Çayırova'da Toplandı - Son Dakika

Gebze Belediyeler Birliği, Çayırova'da Toplandı

09.04.2012 21:54
Gebze Belediyeler Birliği, Çayırova'da Toplandı

Darıca, Çayırova, Dilovası, ve Gebze Belediyesi'nin üye olduğu Gebze Belediyeler Birliği Çayırova'da toplandı.

Darıca, Çayırova, Dilovası, ve Gebze Belediyesi'nin üye olduğu Gebze Belediyeler Birliği Çayırova'da toplandı.

Birlik Başkanı olan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ın başkanlığında yapılan toplantıya Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Dilovası Belediye Başkan Vekili Kemal Kotan, Gebze Belediye Başkan Vekili Ahmet Kisbet, Çayırova Belediye Meclis Üyesi Hamdi Yeşilkaya ve birlikte görevli üyeler katıldılar.

Gebze Belediyeler Birliği'nin aylık olağan toplantısı Çayırova'da Ser Çeşme Restaurant'ta yapıldı. İki gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda 2011 yılı kesin hesabı görüşülerek kabul edildi ve Mayıs ayı oturumuna havale edildi. Gündemin diğer bir maddesinde ise Gebze Belediyeler Birliği'nin çalışma ofisi oluşturma konusu görüşüldü.

Gebze Belediyeler Birliği'nce alınan gündem dışı karar ile 17 Nisan Salı günü saat 19.00'da Çayırova Cam Mekan Restaurant'ta Şehit ailelerine yemekli bir program yapılması konusu birlik üyelerince onaya bağlandı. - KOCAELİ

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Gebze Belediyeler Birliği, Çayırova'da Toplandı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement