Görev Süreleri Dolan İl Encümen Üyelerine Plaket - Son Dakika
Yerel

Görev Süreleri Dolan İl Encümen Üyelerine Plaket

Görev Süreleri Dolan İl Encümen Üyelerine Plaket

Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, bir yıllık görev süreleri dolan İl Encümen Üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.yeni seçilen Özcan Ergin, Ahmet Akar, Dursun Ali Yıldız, Mehmet Ünver ve Kefaeddin Öz katıldı.

18.05.2012 18:01

Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, bir yıllık görev süreleri dolan İl Encümen Üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

Manisa İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonu'nda düzenlenen törene Vali Halil İbrahim Daşöz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami Katran, bir yıllık görev süreleri dolan İl Encümen Üyeleri İbrahim Onaylı, İbrahim Koçer, Sami Açıkgöz, İlhan Türe ve Süleyman Altınay ile İl Daimi Encümen Üyeliğine

yeni seçilen Özcan Ergin, Ahmet Akar, Dursun Ali Yıldız, Mehmet Ünver ve Kefaeddin Öz katıldı.

Plaket töreninde konuşan Vali Daşöz, Özel İdarenin sadece kendi işini yapan mahalli idare olmadığını, devlete ait her işe yardımcı olduğunu, birçok konuda insiyatifler kullandığını, işin önünü açıp kolaylaştıran bir konumda olduğunu belirtti. Vali Daşöz, "Yaptığınız işin sorumluluğunu iyi biliyorsunuz ve ne kadar önemsediğinizi yakından takip ediyorum. Herhangi bir köye gittiğimde İl Özel İdarenin çalışmalarını orada görüyorum. Muhtarlarımız ve köylülerimiz bu çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirtiyorlar. Bundan dolayı sizleri yürekten tebrik ediyorum. İl Encümenimiz dönemsel olarak belirlendiği için bu değişimler ve dönüşümler oluyor. Bütün meclis üyesi arkadaşlarımız heyecanla sıranın kendilerine gelmesini bekliyorlar. Arkadaşlar daha fazla nasıl katkı verecekleri arayışı içindeler. Sizler de hem parti grupları olarak hem de arkadaşlar olarak bu görevi bayrak devir teslim görevi gibi yapıyorsunuz. Bütün meclis üyelerini ve encümen üyelerini tebrik ediyorum. Manisa halkı adına encümen üyelerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Görev süreleri dolan arkadaşlarımız bu görevi bırakmış olsalar da Özel İdare ve meclis içindeki görevlerine ve ilimize hizmete devam edecekler" dedi.

Bir yıllık görev süreleri dolan İl Encümen Üyeleri adına konuşan İbrahim Onaylı da, "Birlik beraberlik içerisinde Manisa için güzel hizmetler yaptık. İlimizin gelişmesi için her zaman bizlerle tecrübelerini paylaşan Sayın Valimizle birlikte görev yapmaktan mutluluk duyuyoruz" diye konuştu. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Görev Süreleri Dolan İl Encümen Üyelerine Plaket - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement