Hatıra-Bahattin Albayrak Çiftinin Mutlu Günü - Son Dakika

Hatıra-Bahattin Albayrak Çiftinin Mutlu Günü

13.12.2013 10:52
Hatıra-Bahattin Albayrak Çiftinin Mutlu Günü

Nazilli’nin tanınmış ailelerinden Anadolu Ajansı Nazilli Muhabiri Bahattin Albayrak ile Nazilli Devlet Hastanesi memurlarından Hatıra Albayrak’ın oğulları Şanser Uçar, Denizli’de ikamet eden Ülkü Akça ile nişanlandı.

Nazilli'nin tanınmış ailelerinden Anadolu Ajansı Nazilli Muhabiri Bahattin Albayrak ile Nazilli Devlet Hastanesi memurlarından Hatıra Albayrak'ın oğulları Şanser Uçar, Denizli'de ikamet eden Ülkü Akça ile nişanlandı.

Nazilli Devlet Hastanesi Adli Rapor Memurlarından Şanser Uçar ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Denizli İl Müdürlüğü Ziraat Mühendislerinden Ülkü Akça düzenlenen nişan töreni ile evliliğe doğru ilk adımlarını attılar. Denizli'de baba Halil ile anne Münevver Akça'nın evinde aile arasında düzenlenen sade nişan törenine çok sayıda davetli katılırken, gelin adayı Ülkü'nün damat adayı Şanser'e tuzlu kahve içirmesiyle renkli görüntülere sahne olan nişan töreninde çiftin nişan yüzüklerini İş Yüksel Ateş taktı.

Kız babası Halil Akça, nişan merasiminde Kuran-ı Kerim okurken, nişan pastası kesen genç çift birbirlerine pasta ikramında bulunarak 2014'ün bahar mevsiminde düğün yapacaklarını dile getirdi. - AYDIN

YORUMLAR
500
Hibe desteği 200 üreticinin yüzünü güldürdü Hibe desteği 200 üreticinin yüzünü güldürdü AA Erzurum Bölge Müdürü Okur, Vali Okay Memiş'i ziyaret etti AA Erzurum Bölge Müdürü Okur, Vali Okay Memiş'i ziyaret etti DTO'dan kadın kooperatiflerine destek DTO'dan kadın kooperatiflerine destek
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Hatıra-Bahattin Albayrak Çiftinin Mutlu Günü - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement