Hemşehriler Sosyal Medya'da Örgütlendikleri Grup Sayesinde İstanbul'da Bir Araya Geldiler - Son Dakika
Yerel

Hemşehriler Sosyal Medya'da Örgütlendikleri Grup Sayesinde İstanbul'da Bir Araya Geldiler

Hemşehriler Sosyal Medya\'da Örgütlendikleri Grup Sayesinde İstanbul\'da Bir Araya Geldiler

Sosyal medyada kurdukları “Neler Oluyor Çay”da isimli grup sayesinde Türkiye’nin farklı noktalarında yaşayan ve Afyonkarahisar’ın Çay İlçe nüfusuna kayıtlı hemşehriler İstanbul’da gerçekleştirdikleri sabah kahvaltısında bir araya geldi.

24.03.2015 17:43

Sosyal medyada kurdukları "Neler Oluyor Çay"da isimli grup sayesinde Türkiye'nin farklı noktalarında yaşayan ve Afyonkarahisar'ın Çay İlçe nüfusuna kayıtlı hemşehriler İstanbul'da gerçekleştirdikleri sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Erkan Evrendilek ve Ali İbrahim Yangıncı isimli iki vatandaş tarafından kurulan ve kısa sürede büyüyen sosyal medya grubu sayesinde yıllardır birbirlerini göremeyen hemşehriler bir araya geldiler. İstanbul'da Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi'nde düzenlenen kahvaltıya ilgi yoğun olurken, programa ayrıca Çay İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çay'a bağlı Karacaören Belde Belediye Başkanı Muhterem Algül, Pazarağaç Belde Belediye Başkanı Adem Bulut, Kocaöz Belde Belediye Başkanı İbrahim Nal'da katıldı. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlik daha sonra İstanbul'un tarihi ve turistik mekanlarına gerçekleştirilen gezinin ardından sona erdi. - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Hemşehriler Sosyal Medya'da Örgütlendikleri Grup Sayesinde İstanbul'da Bir Araya Geldiler - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement