Halk otobüsünde şeker komasına giren genç kız, şoför tarafından hastaneye ulaştırıldı - Son Dakika
Yerel

Halk otobüsünde şeker komasına giren genç kız, şoför tarafından hastaneye ulaştırıldı

Karabük'te arkadaşlarıyla otobüse binen genç kız, yolculuk sırasında rahatsızlandı. Aracı sağa çekip diğer yolcuları indiren otobüs şoförü, genç kızı en yakın hastaneye ulaştırdı.

18.05.2024 10:58  Güncelleme: 11:57

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde halk otobüsünde şeker komasına giren yolcunun şoför tarafından hastaneye ulaştırılması araç içi güvenlik kamerasıyla görüntülendi.

Safranbolu ilçesinde arkadaşları ile halk otobüsüne binen genç kız aniden rahatsızlandı. Seslerin geldiğini duyan şoför aracını yolun kenarına çekerken, şeker komasına girdiği öğrenilen genç kıza ilk müdahaleyi arkadaşları yaptı. Daha sonra inisiyatif alan otobüsün şoförü, yolcuları indirip güzergah dışına çıkarak genç kızı hastaneye götürdü. Sağlık görevlilerine teslim edilen yolcunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, otobüste yaşananlar araç içi güvenlik kamerasına yansıdı.

"EN YAKIN HASTANEYE ULAŞTIRDIK"

Gazetecilere konuşan otobüs şoförü Selim Şirin, yolcunun rahatsızlandığını görünce güvenli bir şekilde aracını yolun kenarına park ettiğini belirtti. Genç kızın hava alabilmesi için otobüsteki yolcuları indirdiklerini ifade eden Şirin, "Hastayı en yakın Safranbolu Devlet Hastanesi'ne ulaştırmaya çalıştık ve ulaştırdık. Yanındaki arkadaşları şeker komasına girdiğini söyledi. Daha önce de olmuş. Zaten hastanenin önüne geldiğimizde bilinci yerine gelmişti. Teşekkür ederek araçtan indiler" dedi. Şirin, yaptığının insanlık görevi olduğunu söyledi.

Genç kız halk otobüsünde şeker komasına girdi, şoför güzergahını hastaneye çevirdi! O anlar kamerada
Halk otobüsünde şeker komasına giren genç kız, şoför tarafından hastaneye ulaştırıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Halk otobüsünde şeker komasına giren genç kız, şoför tarafından hastaneye ulaştırıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement