Kaymakamlara Veda Yemeği - Son Dakika

Kaymakamlara Veda Yemeği

15.08.2013 18:02
Kaymakamlara Veda Yemeği

Tayini çıkan kaymakamlara veda yemeği düzenlendi.20 Temmuz 2013 tarih ve 28713 sayılı resmi gazetede yayınlanan İçişleri Bakanlığının 2013/463 sayılı 2013 Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile görev yerleri değişen ve Malatya'dan...

Tayini çıkan kaymakamlara veda yemeği düzenlendi.

20 Temmuz 2013 tarih ve 28713 sayılı resmi gazetede yayınlanan İçişleri Bakanlığının 2013/463 sayılı 2013 Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile görev yerleri değişen ve Malatya'dan ayrılan ilçe kaymakamları veda yemeğinde bir araya geldi.

Veda yemeğine Vali Vasip Şahin ile birlikte Vali Yardımcıları Latif Memiş, Dr. Abdullah Abid Öztoprak ve Murat Çağrı Erdinç'de katıldı.

Vali Şahin burada yaptığı konuşmada, "İlçelerimizde yaptığınız hizmetlerinizden, özverili ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, yeni görev yerlerinizde bu başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim" dedi.

Veda yemeği sırasında söz alarak kısa birer konuşma yapan kaymakamlar ise Malatya'dan güzel duygularla ayrıldıklarını dile getirerek, başta Vali Şahin olmak üzere, il ve ilçelerindeki çalışma arkadaşlarına teşekkür edip, helallik istediler. Vali Şahin, tayinleri çıkan kaymakamlara ilimizin anısına birer plaket verdi.

İlgili kararname ile Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş Sivas Vali Yardımcılığına, Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu Niğde İl Hukuk İşleri Müdürlüğüne, Yazıhan Kaymakamı Ünal Koç Çukurca Kaymakamlığına, Kuluncak Kaymakamı Savaş Konak Kangal Kaymakamlığına, Doğanyol Kaymakamı Bünyamin Kuş Darende Kaymakamlığına atanmıştı. Atamalar sonucu boşalan Kale Kaymakamlığına Kocaköy Kaymakamı Ferhat Sinanoğlu, Yazıhan Kaymakamlığına Salıpazarı Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, Doğanyol Kaymakamlığına Ağli Kaymakamı Serdar Karal ve Kuluncak Kaymakamlığına da Çamlıhemşin Kaymakamı Hasan Gündoğdu atanmıştı. - MALATYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Kaymakamlara Veda Yemeği - Son Dakika


Advertisement