Kayseri Valisi Bilici, İncesu ve Yeşilhisar İlçelerini Ziyaret Etti - Son Dakika

Kayseri Valisi Bilici, İncesu ve Yeşilhisar İlçelerini Ziyaret Etti

16.02.2012 11:40
Kayseri Valisi Bilici, İncesu ve Yeşilhisar İlçelerini Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerini ziyaret etti.

Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerini ziyaret etti.

İncesu Kaymakamlığı'na yeni atanan Ercan Öter ile Yeşilhisar Kaymakamlığı'na yeni atanan Mehmet Şirin Yaşar'ı ziyaret ederek ilçe hakkında brifing alan Vali Bilici, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerinde bir çok alanda önemli faaliyetlerin yürütüldüğünü söyledi.

Kayseri Valisi Mevlüt Bilici ziyaretlerini Asker Alma (ASAL) Bölge Başkanı Personel Albay Nihat Çağan, İl Jandarma Komutanı Albay Yusuf Kenan Topçu ve İl Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın ile birlikte gerçekleştirdi.

Vali Bilici ve beraberindekiler, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerindeki jandarma karakollarını ve İlçe Emniyet Müdürlükleri'ni de ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

- KAYSERİ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Kayseri'de çalınan malzemeler Nevşehir'de bulundu Kayseri'de çalınan malzemeler Nevşehir'de bulundu Kayseri'de tarlada bulunan malzemeleri çaldığı öne sürülen şüpheli yakalandı Kayseri'de tarlada bulunan malzemeleri çaldığı öne sürülen şüpheli yakalandı Kayseri'de tarlada bulunan malzemeleri çaldığı öne sürülen şüpheli yakalandı Kayseri'de tarlada bulunan malzemeleri çaldığı öne sürülen şüpheli yakalandı

Son Dakika Yerel Kayseri Valisi Bilici, İncesu ve Yeşilhisar İlçelerini Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement