Kitap fuarına öğrencilerden yoğun ilgi - Son Dakika

Kitap fuarına öğrencilerden yoğun ilgi

30.11.2022 15:42
Kitap fuarına öğrencilerden yoğun ilgi

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde bu yıl 4'cüsü düzenlenen Kitap Fuarı ziyaretçi akınına uğrarken, öğrenciler açılan fuara yoğun ilgi gösterdi.

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde bu yıl 4'cüsü düzenlenen Kitap Fuarı ziyaretçi akınına uğrarken, öğrenciler açılan fuara yoğun ilgi gösterdi.

Pazaryeri Belediyesinin kültür hizmetleri çerçevesinde, ilçede kitap okuma alışkanlığını arttırılması adına açtığı 4. Kitap Fuarı'na vatandaşlar tarafından ziyaretler devam ediyor. İlçede öğrenim gören öğrencilerin adeta akın ettiği kitap fuarı renkli görüntüler ortaya sergilerken öğrenciler hem fuarı gezdi hem de okumak için fuardan sevdiği yazarların kitaplarını aldı.

Öğrenciler ile birlikte kitap fuarını gezen Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, yayın evleri ile anlaşma yapıldığını ve öğrencilerin kitap fuarda kitap alımlarında indirimli bir şekilde faydalanacağını söyledi. Başkan Tekin, "Gördüğümüz kadarıyla gençlerimiz ve çocuklarımız burada, 4'üncü kitap fuarımız ilçemize hayırlı olsun. Daha iyilerini gerçekleştirmek nasip olsun" diye konuştu.

Atatürk Ortaokulu 6'ncsınıf öğrencisi Elanur Aydın ise kitap fuarını gezdiğini belirterek yazarların kitaplarını okuyup beğendiğini söyledi. - BİLECİK

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Bakan Dönmez: 'Söğüt Türkiye'nin sayılı altın maden işletmelerinden bir tanesi' Bakan Dönmez: 'Söğüt Türkiye'nin sayılı altın maden işletmelerinden bir tanesi' Regaip Kandili dualarla idrak edildi Regaip Kandili dualarla idrak edildi Bakan Dönmez: 'Söğüt Türkiye'nin sayılı altın maden işletmelerinden bir tanesi' Bakan Dönmez: 'Söğüt Türkiye'nin sayılı altın maden işletmelerinden bir tanesi'

Son Dakika Yerel Kitap fuarına öğrencilerden yoğun ilgi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement