Kız Kaçıran' Oyuncularına Forum Magnesia'da Yoğun İlgi - Son Dakika
Yerel

Kız Kaçıran' Oyuncularına Forum Magnesia'da Yoğun İlgi

Kız Kaçıran\' Oyuncularına Forum Magnesia\'da Yoğun İlgi

Forum Magnesia AVM, 8 Nisan Cuma günü vizyona giren “Kız Kaçıran” filmi oyuncularını ziyaretçileriyle buluşturdu.

11.04.2016 12:31

Forum Magnesia AVM, 8 Nisan Cuma günü vizyona giren "Kız Kaçıran" filmi oyuncularını ziyaretçileriyle buluşturdu.

Manisa'nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası olan Forum Magnesia AVM, keyifli saatlere ev sahipliği yaptı. 8 Nisan'da vizyona giren "Kız Kaçıran" filmi oyuncuları Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Gönül Nagiyeva, Ergun Kuyucu, Erol Aksoy ziyaretçilerle gerçekleştirdikleri sohbet sonrası film gösterimine katıldılar. Komedi türündeki, düğünden gelini ve damadı kaçıran Ahmet'in hikayesini konu edinen "Kız Kaçıran" filmi gösterimi, seyircilerin kahkahalarıyla renkli dakikalara sahne oldu. Geçtiğimiz Kasım ayında filmi Çeşme'de çekmeye başladıklarını belirten başrol oyuncularından Ceren Benderlioğlu, bir ay gibi kısa sürede filmi tamamladıklarını söyledi. Ceren Benderlioğlu, "Film, fakir kız fakir oğlan Ahmet ile Gül'ün birbirlerine aşık olması ancak Gül'ün hayatını fakir olarak devam ettirmeme çabasını anlatıyor. Sinemadaki gerçek seyirciden çok olumlu tepkiler alıyoruz. Son 40 dakika aralıksız güldüklerini biliyorum. Şu geçirdiğimiz zor günlerde biraz moral anlamında gülmek istiyorlarsa eğer bizim filmimize bekleriz. Çok saf bir komedi. 7'den 70'e her kesimden insanımız filmimizi rahatlıkla izleyebilirler. " dedi.

Diğer başrol oyuncusu Emir Benderlioğlu ise "Bizim filmimiz çok normal bir insanın çok anormal bir işe kalkışmasından olaylar silsilesini aktarıyor. Ahmet karakteri çok saf, temiz ve komik bir karakter. Sıradan bir aşk komedisi değil. Filmdeki absürtlüklerin hepsi hayatın içerisinde olabilecek absürtlükler. Şuan gördüğümüz ilgi gayet iyi. Gezdiğimiz her yerde çok sıcak bir şekilde karşılıyor. Filmi izledikten sonraki tepkiler çok iyi. İnsanlar çok gülüyor. " şeklinde konuştu.

Filmin çocuk oyuncularından 11 yaşındaki İzmirli Kaan Çalışkanoğlu da çok keyifli bir çekim süreci geçirdiklerini belirterek, gülmek isteyen herkesi filme davet etti. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kız Kaçıran' Oyuncularına Forum Magnesia'da Yoğun İlgi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement