Kız Teknik Meslek Lisesi'nin Atölye Açılışı Yapıldı - Son Dakika
Yerel

Kız Teknik Meslek Lisesi'nin Atölye Açılışı Yapıldı

Kız Teknik Meslek Lisesi\'nin Atölye Açılışı Yapıldı

Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu, Kız Teknik Meslek Lisesi’nde hayata geçen üç atölyenin açılışını yaptı.

22.04.2014 20:24

Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu, Kız Teknik Meslek Lisesi'nde hayata geçen üç atölyenin açılışını yaptı. Öğrencilerle birlikte atölyelerin açılış kurdelesini kesen Vali Azizoğlu, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ardahan'da Kız Teknik Meslek Lisesi'nde faaliyete geçen üç ayrı atölyenin açılışı için tören düzenlendi. Törene Vali Seyfettin Azizoğlu ve eşi Nilgün Azizoğlu, Jandarma Komutanı Şefaattin Serten'in eşi Gül Serten, Belediye Başkan Vekili İlhan Özgür, Milli Eğitim Müdürü Tevfik Fikret Eteker, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Okul içerisinde atölyeleri dolaşan Vali Azizoğlu, öğrencilerin yaptığı el sanatlarının çok güzel seviyede olduğunu belirtti. Öğrencilerle de yakından ilgilenen Vali Azizoğlu, eşi Nilgün Azizoğlu ve Belediye Başkan Vekili İlhan Özgür ile birlikte Ardahan Belediyesi tarafından hazırlanan ve içerisinde öğrencilerin eğitimlerinde kullanacakları araç gereçlerin bulunduğu çantaların dağıtımını yaptı. Öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyen Vali Azizoğlu, tören sonunda öğrenci ve öğretmenlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. - ARDAHAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kız Teknik Meslek Lisesi'nin Atölye Açılışı Yapıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement