Manisa'nın Minik Basketbolcuları Kuşadası'nda - Son Dakika

Manisa'nın Minik Basketbolcuları Kuşadası'nda

Manisa\'nın Minik Basketbolcuları Kuşadası\'nda
Son Güncelleme: 28.06.2016 12:49

Manisa Büyükşehir Belediyespor Minik Basketbol Takımı, İnternational Dream Summer Camp Turnuvası’na katılmak üzere Kuşadası’na gitti.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Minik Basketbol Takımı, İnternational Dream Summer Camp Turnuvası'na katılmak üzere Kuşadası'na gitti. Antrenör Berkay Çakır yönetiminde Kuşadası'na hareket eden genç sporcular burada önemli takımlar ile mücadele edecek.

Kuşadası'nda düzenlenen İnternational Dream Summer Camp Turnuvası'na bu yıl Manisa Büyükşehir Belediyespor Minik Basketbol Takımı da davet edildi. Turnuvaya katılmak üzere Antrenör Berkay Çakır yönetiminde Kuşadası'na hareket eden genç sporcular burada Partizan, Banvit, Genç Karşıyaka, Mavişehir Basketbol, Konya Sistem Koleji, BETA Spor Kulübü, Karşıyaka, İzmir Rota Koleji, İzmir Ege Asist Spor Kulübü, Ankara Atakule, Akhisar Belediyespor, Er-Gü Spor Kulübü, Osmaniye Basketbol, İzmir Number 1 Basketbol ve Konya Demirspor gibi önemli takımlar ile mücadele edecek.

Turnuvada Manisa Büyükşehir Belediyespor'a başarılar dileyen Alt Yapı Sorumlusu Haşim Elmalı, genç sporcuların turnuvada başarı elde edeceklerine inandığını söyledi. Kulüplerinin alt yapıya büyük önem verdiğine dikkat çeken Elmalı, "Amacımız alt yapıdan yetişecek olan sporcuları şehrimize ve ülkemize kazandırmak. Alt yapı hocalarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bunun mücadelesini veriyoruz" diye konuştu. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Manisa'nın Minik Basketbolcuları Kuşadası'nda - Son Dakika


Advertisement