Marmaris'te Zabıta Personeline İlk Yardım Eğitimi - Son Dakika

Marmaris'te Zabıta Personeline İlk Yardım Eğitimi

10.08.2022 11:01

Marmaris Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde görevli personele ilk yardım eğitimi verilmeye başlandı.

Marmaris Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde görevli personele ilk yardım eğitimi verilmeye başlandı.

Marmaris Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün hizmet içi eğitimleri kapsamında Zabıta Müdürlüğü'nde görevli personele ilk yardım eğitimi verilmeye başlandı. Çok Amaçlı Salon'da Boyut İlk Yardım Merkezi eğitmenleri tarafından verilen eğitimler, önce teorik sonrasında ise uygulamalı olarak yapıldı.

İlk etapta yaklaşık 20 personelin katıldığı iki gün sürecek olan eğitimlerde, başta temel yaşam desteği, kanamanın durdurulması, olay yerinde ilk müdahaleler gibi konularda bilgilendirme yapıldı. Eğitmenlerin bilgi paylaşımının ardından eğitime katılan personel, uygulamalı olarak temel yaşam desteği uygulaması yaptı. Tüm grupların eğitimlerinin tamamlanmasının ardından sınava da tabi tutulacak personele İl Sağlık Müdürlüğü onaylı ilk yardım sertifikası verilecek.

YORUMLAR
500
Sivas'ta dilenirken yakalanan kişinin koltuk değneğinden 730 lira çıktı Sivas'ta dilenirken yakalanan kişinin koltuk değneğinden 730 lira çıktı KOLTUK DEĞNEĞİYLE GİRDİĞİ ZABITA KARAKOLUNDAN YÜRÜYEREK ÇIKTI KOLTUK DEĞNEĞİYLE GİRDİĞİ ZABITA KARAKOLUNDAN YÜRÜYEREK ÇIKTI Dilenci koltuk değneğiyle girdiği zabıta karakolundan yürüyerek çıktı Dilenci koltuk değneğiyle girdiği zabıta karakolundan yürüyerek çıktı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Marmaris'te Zabıta Personeline İlk Yardım Eğitimi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement