Özdağ Kırkağaç'ta Bayramlaşma Programına Katıldı - Son Dakika
Yerel

Özdağ Kırkağaç'ta Bayramlaşma Programına Katıldı

Özdağ Kırkağaç\'ta Bayramlaşma Programına Katıldı

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ partisinin Kırkağaç ilçe teşkilatının düzenlediği Kurban Bayramı bayramlaşma programına katıldı.

17.10.2013 13:14
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ partisinin Kırkağaç ilçe teşkilatının düzenlediği Kurban Bayramı bayramlaşma programına katıldı.

Parti binasında düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Danışmanı Mehmet Büker ve Belediye Başkan Aday Adayı Sait Han Bakşi, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, Karakurt Belediye Başkanı Necdi Özkan, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak, Kadın Kolları Başkanı Serpil Özmen ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Bayramlaşma sonrası ilçe binasında sırasıyla birer konuşma yapan AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Ak Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, hem ülke gündemini değerlendirdiler, hem de partililerinin bayramını kutladılar. Daha sonra ise belge takdim töreni düzenlendi.

"Ak Parti Siyaset Akademisi Lider Ülke Türkiye "Yerel Yönetimler Programı-2" programını başarıyla bitirmelerinden dolayı" yönetim kurulu üyeleri Hamza Yıldırım, İsmail Ayaz, Ceyda Eracar ve Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak'a belgelerini Ak Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Danışmanı Mehmet Büker, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk takdim etti. Öte yandan Kırkağaç BBP Yönetim Kurulu üyelerinin de bayramlaşma programına katılarak Özdağ ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Özdağ ve beraberindekiler daha sonra Soma'da ki bayramlaşma programı nedeniyle ilçeden ayrıldılar. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Özdağ Kırkağaç'ta Bayramlaşma Programına Katıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement